• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

بدشانسی ال‌جی: سرقت 22500 گوشی مدل G2

آخرین مدل گوشی هوشمند ال‌جی بار دیگر دردسرساز شد. پس از سرقت «مسلحانه» دو ماه پیش، این بار سرقت یک کامیون حامل گوشی‌های G2 ال‌جی به سرقت رفت.کامیونی که حامل 22500 گوشی G2 کمپانی ال‌جی بود، پس از آن‌که راننده‌اش برای رفتن به دستشویی توقف کرد، به سرقت رفت. این بار گوشی راهی دفتر اپراتور «اسپرینت» بود، اما روز پنج‌شنبه در بین راه و در شهر «لوئیزویل» ایالت کنتاکی مورد سرقت قرار گرفت.

به گزارش سایت CNET ، این کامیون زمانی به سرقت رفت که راننده‌اش حدود ساعت 6:30 عصر برای رفتن به دستشویی وسیله نقلیه را به حال خود رها کرد. زمانی که راننده به محل پارک خودرو برگشت دیگر خبری از کامیون و گوشی‌ها نبود. جدیدترین گوشی هوشمند اندرویدی ال‌جی که بعد از مدل‌های «آپتیموس جی» و «آپتیموس جی پرو» عرضه شده دارای ویژگی‌های فراوانی است؛ از جمله پردازنده قدرتمند کوالکام اسنپ‌دراگون 800، صفحه نمایش با وضوح 1080p و دوربینی با لرزه‌گیر اپتیکال. همین امکانات هم هست که دلیل سرقت این گوشی‌ها را کاملاً آشکار می‌کند. این اولین باری نیست که آخرین مدل گوشی ال‌جی دردسرساز شده است.

در ماه آگوست هم این کمپانی مجبور شد دست‌کم به بیست نفر از قربانیانی جریمه پرداخت کند که در مراسم توزیع گوشی‌های G2 توسط چند نفر تهدید شدند؛ این افراد سعی با استفاده از اسلحه‌های ساختگی اقدام به سرقت گوشی‌ها کرده بودند. سرقت اخیر نیز ممکن است عرضه گوشی G2 توسط اپراتور اسپرینت را به تأخیر بیندازد؛ قرار بود این گوشی‌ها اوایل ماه آینده وارد بازار شوند. پلیس ایالت‌های ایلینویز و ایندیانا در رابطه با این سرقت مأمور شده‌اند و حتی اف‌بی‌آی نیز به تحقیق درباره این اتفاق مشغول است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.