ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

برترین شرکتهای اینترنتی اردیبهشت ماه/جدول سرعت و کیفیت اینترنت

هرست برترین شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت براساس سامانه سنجش سرعت و کیفیت اینترنت کشور و تست سنجش سرعت که از سوی کاربران اینترنتی انجام شده در اردیبهشت ماه امسال در 3 بازه زمانی و 6 گروه اعلام شد.در اردیبهشت ماه امسال مرکز متما تست سنجش سرعت کاربران اینترنت را در 3 بازه زمانی و 6 گروه با توجه به پارامتر دسترسی به سرعت 64 کیلوبیت، 128 کیلوبیت، 256 کیلوبیت، 512 کیلوبیت، یک مگابیت و دو مگابیت بر ثانیه تقسیم کرده و براساس آن برترین سرویس دهنده های اینترنتی دایل آپ، ADSL و وایمکس را اعلام کرد.

بر این اساس شرکت شاتل سرویس دهنده برتر برای سرعت دسترسی 64 کیلوبیت برثانیه شناخته شد و برای سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه نیز آسیاتک و شاتل، سرویس دهندگان برتر بودند. علاوه بر این شرکت های پارس آنلاین و شاتل در بازه زمانی 1 تا 8 صبح و 8 تا 16 و 16 تا 24 به عنوان برترین ارائه دهندگان اینترنت به کاربران با سرعت دسترسی 256 کیلوبیت بر ثانیه معرفی شدند.

مرکز متما هم چنین شرکت های آسیاتک، پارس آنلاین و شاتل را به عنوان سرویس دهندگان برتر به کاربران با سرعت 512 کیلوبیت برثانیه در اردیبهشت ماه انتخاب کرد. فهرست برترین شرکت های ارائه دهنده سرویسهای اینترنت در اردیبهشت ماه براساس سرعت دسترسی به اینترنت یک مگابیتی از برتری شاتل، آسیاتک، پارس آنلاین و نداگستر صبا حکایت دارد. در نتایج تست سرعت دسترسی به اینترنت دومگابیتی نیز شرکت های پارس آنلاین، آسیاتک، شاتل و نداگستر صبا دیده می شود.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.