• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

برگزاری سمینار «ایجاد نظام‌های فرآیندمدار با زیرساخت BPMS و داشبوردهای مدیریتی » در رایورز

سمینار «ایجاد نظام‌های فرآیندمدار با زیرساخت BPMS و داشبوردهای مدیریتی» با حضور جمعی از فعالین حوزه های مختلف کسب و کار (که جهت شرکت در این سمینار، فرم مربوطه را در وب سایت رایورز تکمیل نموده بودند)، بیستم آبان ماه در سالن همایش های رایورز برگزار گردید. در این سمینار نیم روزه، دو ابزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار و داشبورد مدیریتی رایورز معرفی گردیده و به کاربردهای این دو ابزار در راستای کنترل، پایش و بهبود مستمر فرآيندها و نیز همسو نمودن اهداف و استراتژی های سازمان با جریان عملیات پرداخته شد.

رئوس مطالب ارائه شده در این سمینار عبارت بودند از:

 

در کنار محتوای ارائه شده در این سمینار، حاضرین نیز -که از واحدهای انفورماتیک و نیز سازمان ها و روش های شرکت های مطبوع خود در این سمینار شرکت نموده بودند- در طول مدت برگزاری با بیان دیدگاه ها و نقطه نظراتشان، بر غنای مطالب افزوده و بحث ها به شکل کاملاً مؤثر و کاربردی (و گاهاً موردی برای آن شرکت خاص) ادامه یافت. برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در انتهای سمینار، حسن ختامی بر این جلسه بود.

 

 

رضایتمندی افراد حاضر در این سمینار (با توجه به فرم های نظرسنجی تکمیل شده توسط حضار و اظهارات شفاهی ایشان در پایان سمینار -که «مدیریت فرآیند کسب و کار رایورز» را نقطه آغازی مناسب برای يكپارچه سازي مجموعه سيستم هاي عملياتي و اطلاعاتي فعال و نیز شناسایی گلوگاه ها در سازمان خود عنوان نمودند- نمایانگر این مهم بود که ارائه دهندگان سمینار توانسته اند با ایجاد تعاملات مؤثر در طول برگزاری و نیز ارائه محتوای کاربردی (بر اساس تجارب پیشین رایورز در برگزاری سمینارهای مشابه) رضایت حاضرین را به مباحث نوین مطرح شده در این زمینه جلب نمایند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.