• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

برگزاری سمینار “معرفی راهکار خدمات الکترونیک رایورز در صنعت سیمان “

رایورز – سمینار معرفی راهکار خدمات الکترونیک رایورز در صنعت سیمان با حضور کارشناسان و مدیران محترم شرکت های سیمان روز سه شنبه چهاردهم شهریور ماه برگزار شد.

رایورز در این سمینار نیم روزه که در محل سالن همایش های موسسه توسعه مدیریت سبا برگزار گردید، به معرفی برخی از محصولات نوین خود در حوزه صنعت سیمان پرداخت.

یکی از این محصولات که توسط تیم کارشناسی رایورز به نمایش درآمد «سامانه فروش آنلاین سیمان» بود که سامانه ای فرآیندی و فراگیر برای ارائه سرویس فروش سیمان به صورت اینترنتی می باشد.

این محصول پیشرفته مبتنی بر ابزار RayBPMS رایورز تولید شده و با بهره گیری از یکپارچگی سیستم های مختلف رایورز (فروش، مدیریت منابع و وجوه نقد و …) و برای نخستین بار سیستم فروش اینترنتی فرآیند محور را برای شرکت های سیمان فراهم می نماید که قابلیت انعطاف و توسعه بسیار بالایی دارد.

از دیگر محصولات ارائه شده در این سمینار «پرتال سهامداران رایورز» بود که کاملترین پرتال تعاملی سهامداران در کشور محسوب می شود؛ پرتالی برای ایجاد بستر ارتباطی شفاف، مستمر و دو سویه بین سهامداران و شرکت های سهامی.

این محصول با بهره گیری از سیستم سهام رایورز به عنوان پرمخاطب ترین نرم افزار مدیریت سهام کشور، سامانه ای بسیار کار آمد برای ارتباط مداوم و آسان و البته به روش های روزآمد در اختیار سهامداران و مدیریت سهام شرکت ها قرار می دهد.

امکان انجام عملیات مختلف ریالی و غیر ریالی توسط کاربر (سهامدار) و تأثیر آن در سیستم سهام شرکت و نیز برقراری ارتباط از طریق ایمیل، پیامک و سایر روش های امروزی و تعاملات مالی مربوط به سود و سهام تنها بخشی از امکانات جذاب این محصول است که به شرکت کنندگان معرفی گردید.

تجربه استفاده از نسخه موبایل این نرم افزار بر روی تلفن همراه شخصی که همزمان با دموی محصول در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت، بسیاری از میهمانان را به وجد آورد.

داشبورد مدیریتی رایورز خدمت پیشرفته دیگری از رایورز است که در این سمینار به شرکت کنندگان معرفی گردید که نظر حضار خصوصاً مدیران حاضر در سالن را جلب نمود و گفتگوی بسیار مفید و جالبی در خصوص مباحث مدیریتی و نحوه عملکرد آن در سالن شکل گرفت.

لازم به ذکر است پس از ارائه هر یک از محصولات نشست پرسش و پاسخ برگزار گردید و مدیران و کارشناسان رایورز پاسخ گوی سوالات میهمانان بودند.

در پایان این همایش محمدرضا شمشیری عضو هیئت مدیره رایورز در گفتگوی کوتاهی با سرویس خبر رایورز ضمن اشاره به دو دهه همکاری رایورز با شرکت های سیمانی افزودند: «جایگاه برتر امروز رایورز در حوزه شرکت های سیمانی، حاصل تعامل مستمر و سازنده این شرکت ها و همچنین تلاش و نوآوری مداوم رایورز در این عرصه است و خوشبختانه امروز رایورز در کنار شرکت های سیمان کشور حضور فعال داشته و با ارائه محصولات و خدمات گوناگون، به شریک تجاری قابل اتکا و معتبری برای این شرکت های معظم بدل گشته است. امیدواریم با ارائه محصولات و خدمات جدید نظیر آنچه در این سمینار ارائه گردید این روند ادامه یافته و حضور رایورز در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کار صنایع سیمان، پررنگ تر و البته کارسازتر باشد.»

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.