• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

برگزاری نخستین همایش بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت

رایورز – نخستین همایش علمی، آموزشی”بازی‌های رایانه‌ای و ارتقای سلامت” با رویکرد سبک زندگی سالم با مشارکت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

در این رویداد علمی نهادها و سازمان هایی نظیر وزارت بهداشت و درمان، وزارت آموزش و پرورش، شهرداری تهران و سازمان صدا و سیما مشارکت خواهد داشت. دانشگاه علمی کاربردی بنیاد ملی بازی های رایانه ای با مشارکت فعال در همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت به عنوان کمیته علمی همایش ایفای نقش می کند.

بررسی 100 مقاله ارسال شده به این همایش در کمیته علمی همایش انجام می شود و از بین مطالب ارسال شده تا کنون 45 عنوان مقاله پذیرفته شده است. بر اساس اعلام کمیته علمی همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت مقالاتی که پس از فرآیند داوری مورد پذیرش قرار گیرند، در کتابی تحت عنوان مجموعه مقالات اولین همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت به چاپ می رسد.

نقش بازی های رایانه ای در ارتقای سلامت فرد و جامعه، بازی های رایانه ای و ترويج سبك زندگي سالم، بازی های رایانه ای و آموزش و یادگیری، بازی های رایانه ای، پیشگیری، درمان و توانبخشی و موضوع های آزاد و مرتبط را می توان از محورهای این همایش برشمرد.

بررسی نقش بازی های رایانه ای و فناوری های نوین در تعلیم، تربیت و ارتقای سلامت جامعه، تبادل اطلاعات بین صاحبان اندیشه و فعالان این حوزه به منظور هم افزایی و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات تولیدی، آشناسازی گروه های پزشکی و درمانگر با کاربرد فناوری های نوین در امر آموزش و درمان از اهداف این همایش به شمار می رود.

آخرين مهلت ارسال مقالات تا پايان آذرماه اعلام شده و نتايج داوري مقالات منتخب تا اواسط دي ماه اعلام خواهد شد. همچنين ارائه مقالات منتخب توسط نويسندگان آثار در روز هاي 6 و 7 بهمن ماه امسال انجام می شود و در پايان هر روز دو كارگاه آموزشي برگزار می شود.

کارگاه آموزشی Gamification در حوزه سلامت، معرفي نظام ملي رده بندي سني بازي هاي رايانه اي ايران (ESRA)، بازي هاي حركتي و نقش آن ها در ارتقاي سلامت و سبك زندگي در بازي هاي رايانه اي از موضوع های کارگاه ها به شمار می رود.

نخستین همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت ششم و هفتم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.