• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

برگزاری نمایشگاه دوربین های دیجیتال در تهران

نخستین نمایشگاه برندهای برتر دوربین های دیجیتال و عکاسی (photex ) با حضور نمایندگان رسمی برندهای برتر دوربین‌ها و تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری آغاز به کار کرد که این نمایشگاه تا 12 مهرماه برپا است. به گزارش خبرنگار مهر، فوتکس که در مراسمی با حضور رئیس سازمان توسعه و تجارت استان تهران، رئیس انجمن واردکنندگان دوربین و تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری و رئیس مجمع امور صنفی آغاز به کار کرد با هدف معرفی واردکنندگان و نمایندگان اصلی دوربین های دیجیتال، عکاسی و فیلمبرداری و حمایت از حقوق مصرف کننده برای استفاده از کالای اصلی برگزار می شود.

علیرضا نامی دبیر این نمایشگاه یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را اطلاع رسانی از جدیدترین تکنولوژی ها و کمک به فرهنگ سازی عمومی برای استفاده از دوربین های عکاسی و فرهنگ آن عنوان کرد و گفت: با توجه به وابستگی زندگی مردم امروز به فناوری و سرعت تحول کالاهای وابسته به فناوری، باید برای استفاده از این فناوری‌ها شفاف‌سازی شود و این نمایشگاه در مورد کالاهای غیر اصلی و استعلام دقیق و کارشناسی تخصصی به مصرف کنندگان کمک می‌کند.

وی افزود: در این نمایشگاه امکان عرضه مستقیم کالا وجود ندارد و صرفا کالاهای جدید برای اطلاع رسانی از جدیدترین تکنولوژی‌ها و استعلام دقیق و کارشناسی تخصصی از کالاهای غیر اصلی برای عکاسان حرفه ای و عموم مردم و دوستداران تکنولوژی ارائه شده است.

‌نامی گفت: برگزاری این نمایشگاه می‌تواند به ایجاد شفافیت و ممیزی کردن واردکنندگان و فعالان واقعی این صنف و حفظ حقوق مصرف کننده کمک کند. از این رو تلاش داریم تا این نمایشگاه را در سطح نمونه‌های خارجی برگزار کنیم .

این نمایشگاه تا 12 مهرماه جاری در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران برپا و امکان بازدید برای عموم بازدید کنندگان از ساعت 10 الی 19 فراهم شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.