• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بزرگ‌ترین معاملات دنیای تکنولوژی در سال 2013

رایورز – دنیای تکنولوژی و تجارت آن در سال‌های اخیر به خاطر ورود و حضور استارت‌آپ‌ها یا همان شرکت‌های نوپا رونق قابل توجهی را تجربه کرده است.

در حقیقت این استارت‌آپ‌ها از جرقه ایده‌های کوچک اما کاربردی و مفید در ذهن افرادی معمولا جوان پا می‌گیرند و به سرعت رشد می‌کنند و به سوددهی و درآمدهای کلان و قابل توجهی می‌رسند.

درست در همین زمان است که این استارت‌آپ‌ها توجه شرکت‌های بزرگ را به خود جلب می‌کنند و در نهایت با پیشنهادهای خرید میلیارد دلاری از جانب آنها مواجه می‌شوند.

با این اوصاف است که خریدهای میلیارد دلاری در دنیای تکنولوژی رقم می‌خورد. در این میان بعضی از این استارت‌آپ‌ها که چند سالی هم از عمرشان می‌گذرد، شانس خود را در بازار بورس و سهام امتحان می‌کنند و برای اولین بار وارد این بازار می‌شوند که اتفاقا اغلب هم با استقبال سرمایه‌گذاران هم مواجه می‌شوند.

در نهایت و با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2013، مجله آنلاین Business Insider به بررسی و معرفی بزرگ‌ترین معاملات دنیای تکنولوژی در سال 2013 پرداخته است که آنها را در اینجا می‌خوانید:

 

 

 

ورود Twitter به بازار بورس برای اولین بار با ارزش بازار 24 میلیارد دلار در روز اول: شبکه اجتماعی پر طرفدار توییتر در ماه نوامبر سال 2013 برای اولین بار وارد بازار بورس شد و سهام خودش را به عرضه عمومی رساند. این شرکت قیمت هر سهم خود را 26 دلار تعیین کرد و خیلی زود این قیمت به 10/45 دلار برای هر سهم رسید و کمی بعد این قیمت حتی مرز 50 دلار برای هر سهم را هم رد تا رشدی بیش از 93 درصدی را تجربه کند. این شرکت توانست در روز عرضه اولیه سهام و گشایش نماد خود ارزش بازاری به اندازه 24 میلیارد دلار را به ثبت برساند تا در نهایت این فرآیند 1600 میلیونر و میلیاردر جدید را خلق کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.