• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بهره برداری از فاز اول استقرار سیستم BPMS در شهرداری قزوین

رایورز – یکی از دغدعه‌های مدیران میانی و بالاتر در سازمان ها، کنترل و تأیید درخواست‌های متنوع پرسنل شامل درخواست‌های‌کالا، تعمیر، مرخصی، مأموریت و … می‌باشد، به گونه‌ای‌که بتوانند هزینه‌های زمان و ریال را بر اساس اطلاعات عملکردی گذشته و یا پیش بینی آینده مدیریت نموده و در نهایت تصمیم‌گیری نمایند.

لذا شرکت رایورز درصدد برآمد تا با بهره‌گیری از ابزارهای جدید (RayBPMS) و در تعامل با سیستم‌های عملیاتی (RayMIS)، نسبت به تحقق این آرمان اقدام نماید.

بدین منظور در اوایل سال 1391 با همکاری صمیمانه مدیران سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قزوین، نسبت به شناسایی و طراحی فرم ها و فرآیندهای مورد نیاز آن سازمان اقدام گردید و در اواسط آذر ماه، فاز اول آن -فرآیند درخواست کالا- در شهرداری قزوین به بهره برداری رسید

این فرآیند از طریق درگاه های تحت وب در اختیار تمامی‌ افراد تعریف شده در میز کار الکترونیکی رایورز (درون/برون سازمانی‌) قرار دارد و مدیر تأییدکننده می تواند از طریق ارتباط با سیستم انبار رایورز، موجودی کالای درخواست شده‌، سوابق درخواست های قبلی، درخواست‌های خرید ‌و یا هر گزارش تصمیم ساز دیگری را مشاهده نموده و بر اساس آن نسبت به تأیید‌، ویرایش و یا رد آن اقدام نماید.

از سوی دیگر، این امکان فراهم شده تا به ازای هرگام در سیستم انبار (درخواست خرید کالا در صورت عدم موجودی کافی، سفارش خرید کالا، رسید کالای خریداری شده، صدور سند حواله و …) بتوان از طریق پیام های الکترونیکی (اتوماسیون، ایمیل، SMS، کد رهگیری و …) به افراد ذی نفع اطلاع رسانی نمود.

پیش بینی می‌گردد که فاز دوم این همکاری شامل استقرار فرآیندهای مرخصی و مأموریت در تعامل با سیستم حضور و غیاب (کارت ساعت به منظور مغایرت گیری درخواست‌ها با عملکرد) و مدیریت منابع انسانی تا اواخر سال 91 عملیاتی گردد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.