• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

به‌‏روزرسانی راهکار ERP اوراکل

شرکت اوراکل اخیرا یکی از راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی خود را که از طریق فناوری‏‌های پردازش ابری عرضه می‌‏شود، به روز کرده است. تسهیل فرآیندهای کسب‌وکار در صنایع و خدمات مالی از جمله دلایل این به‏‌روزرسانی اعلام شده است. به گزارش و‌ب‏‌سایت cbronline، شرکت اوراکل راهکارهای برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی خود را که‌ ای آر پی کلود (ERP Cloud) نام دارد، به روز کرده است. هدف از به‌روز‏رسانی این راهکار، تسهیل فرآیندهای کسب و کار در صنایع مالی و برآوردن سایر ملزومات فناورانه این کسب و کار‌ها اعلام شده است.

اوراکل ادعا کرده است به‏‌روزرسانی این راهکار باعث می‌‏شود دسترسی فوری و آنیِ کسب‌وکارهای کاربر به اطلاعات افزایش یابد، بینش و قدرت تصمیم‏‌گیری آنها بیشتر شود و در ‌‌نهایت، بازدهی و راندمان کسب‌وکار نیز افزایش یابد. 
بر اساس این گزارش، نسخه به‏‌روز شده این راهکار از قابلیت‏‌هایی همچون پلت‏فرم گزارش‏‌دهی چندبُعدی، یکپارچگی گسترده‌‏برگ‏‌ها و ابزارهای تصویرسازی، داشبوردهای نقش محور و تفکیک حوزه‏‌های کاری برخوردار شده است. منبع‌‏یابی راهبردی و اتوماسیون، رویه‌‏های خود خدمتی (سلف سرویس) و پورتال‏‌های ویژه تامین‏‌کنندگان از جمله دیگر قابلیت‏‌هایی است که اوراکل آنها را به راهکار برنامه‏‌ریزی منابع سازمانی خود افزوده است. معاون بخش توسعه نرم‌‏افزارهای کاربردی در شرکت اوراکل درباره اهمیت به‏‌روزرسانی این راهکار‌ها گفته است: محیط جهانی 
کسب و کار‌ها پیوسته و در حال تغییر است و در این میان بسیار مهم است که شرکت‏‌ها فرآیندهای کسب و کار خود را ساده‏‌تر کنند، بازدهی خود را افزایش دهند و هزینه‏‌های خود را کنترل کنند. راهکار ERP Cloud به مشتریان ما اجازه می‌‏دهد کارآیی و عملکرد کسب‌وکار خود را افزایش دهند.  شرکت اوراکل در این حوزه‏‌ها دارای دو راهکار دیگر با نام راهکار پردازش ابری مدیریت سب پروژه‏‌ها
 (PPM Cloud) و راهکار پردازش ابری مدیریت زنجیره تامین (SCM Cloud) نیز هست که در آنها به فرآیندهای ویژه صنایع مالی توجه خاصی شده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.