• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بیل گیتس؛ همچنان ثروتمندترین فرد آمریکا

رایورز – بنیانگذار شرکت مایکروسافت برای بیستمین سال متوالی به‌عنوان ثروتمندترین فرد آمریکا انتخاب شد. تازه‌ترین گزارش مجله فوربس از 400 فرد ثروتمند آمریکا نشان می‌دهد که بیل گیتس همچنان ثروتمندترین فرد در آمریکا است.

بر اساس این گزارش، ثروت بیل گیتس در مقایسه با سال گذشته میلادی شش میلیارد دلار افزایش داشته و به 72 میلیارد دلار رسیده است که از ثروت هر فرد دیگری در آمریکا بیشتر است. 

وارن بافت، دیگر میلیاردر آمریکایی با ثروت 58 میلیارد و 500 میلیون دلار در مکان دومین فرد ثروتمند آمریکا قرار دارد و ثروت این فرد در مقایسه با سال گذشته 12 میلیارد و 500 میلیون دلار افزایش داشته است. لری الیسون، مدیر عامل شرکت اوراکل با دارایی 41 میلیارد دلاری در مکان سوم جای گرفته است. 
بر اساس اعلام فوربس صنعت تکنولوژی دومین صنعت در آمریکا است که بیشترین تعداد میلیارد را در خود جای داده است به طوری‌که دست کم 50 تن از ثروتمندترین افراد آمریکا در این صنعت مشغول به فعالیت هستند.
جف بزوس، مدیر عامل شرکت آمازون نیز با ثروت 27 میلیارد و 200 میلیون دلار به‌عنوان دوازدهمین ثروتمند آمریکا اعلام شده است و دقیقا پشت سر او لری پیج و سرگی برین، بنیانگذاران گوگل به ترتیب در مکان‌های 13 و 14 جای گرفته‌اند. 
و اما مارک زاکربرگ، بنیانگذار شبکه اجتماعی فیس‌بوک در مکان 20 قرار دارد. ثروت زاکربرگ 19 میلیارد دلار اعلام شده و وی یکی از جوان‌ترین ثروتمندان آمریکا است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.