• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

“بیل گیتس” مخالف خرید نوکیا توسط مایکروسافت

رایورز – “بیل گیتس” که تا مدتی پیش ریاست هیئت مدیره مایکروسافت را برعهده داشت،‌ با واگذاری نوکیا به این شرکت بزرگ نرم‌افزاری مخالف بود. بر اساس گزارش‌های جدید، هیئت مدیره شرکت مایکروسافت که تا مدتی پیش تحت مدیریت “بیل گیتس”(Bill Gates) فعالیت می‌کرد، مخالف خرید نوکیا توسط غول نرم‌افزاری جهان بود.

به گزارش رایورز، “بیل گیتس” از مدت‌ها قبل مخالفت خود را برای خرید نوکیا توسط مایکروسافت اعلام کرده بود و این قرارداد تنها به خاطر اصرارهای “استیو بالمر”(Steve Ballmer) همیشه عصبانی، عملی شد. این طور که در گزارش‌های جدید اعلام شده است، گیتس حتی هنگام انعقاد این قرارداد هم نگرانی‌های خود را اعلام کرد و توضیح داد که به این اتفاق خوش‌بین نیست.

بالمر از ابتدا اعلام کرده بود که قصد دارد مرکز تولید تلفن‌های همراه نوکیا را خریداری کند و البته، خدمات نقشه الکترونیکی نوکیا هم همواره مورد پسند او بوده است. همین مسئله باعث شد تا شرکت فنلاندی نوکیا در نهایت به یک تولیدکننده تجهیزات مخابراتی تبدیل شود. با این حال، به دنبال مخالفت‌های گیتس و تاکید فراوان هیئت مدیره، بالمر سرانجام موافقت کرد که فقط مرکز تولیدکننده تلفن‌های همراه نوکیا را بخرد.

 

 

“ساتیا نادلا”(Satya Nadella) مدیرعامل جدید مایکروسافت هم از این خرید چندان ناراضی به نظر نمی‌رسد و البته به طور کامل پشت این قرارداد نایستاده است. نادلا به خبرگزاری بلومبرگ توضیح داد: «شرکت نوکیا در حوزه سخت‌افزار، نرم‌افزار، طراحی، عرضه جهانی و تخصص‌های زنجیره‌ای همواره حرف نخست را زده و توانسته است با کشف نیاز مخاطبان، درک عمیقی از بازار جهانی تلفن همراه داشته باشد.»

او گفت: «این یک اقدام درست برای مایکروسافت است تا در این راستا گام بردارد.» گفته می‌شود مهم‌ترین نگرانی هئیت مدیره مایکروسافت برای این خرید بزرگ، پیچیدگی‌های نوکیا و قیمت بالای آن بوده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.