• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تاریخ عرضه گلکسی اس 5 با اسکنر چشم/ ارائه نسخه قوی تر از ساعت هوشمند

نسل جدید تلفنهای اندروید شرکت کره ای سامسونگ با نام گلکسی اس 5 که احتمالا همراه یک اسکنر عنبیه چشم خواهد بود به همراه یک نسخه کوچکتر و قوی تر از ساعت هوشمند این شرکت در ماه آوریل از راه می رسند. به گزارش خبرگزاری مهر، گلکسی اس 5 سامسونگ از نظر سبک با نسخه های قبلی خود یعنی گلکسی اس 3 و اس 4 متمایز خواهد بود و نسل بعدی این تلفنها دارای یک اسکنر عنبیه چشم است که براساس اظهارات مسئول بخش تلفنهای موبایل سامسونگ در ماه مارس یا آوریل عرضه می شود.

یونگ هی لی نایب رئیس اجرایی بازاریابی بخش موبایل سامسونگ دیروز پنجشنبه 19 دی ماه در حاشیه نمایشگاه محصولات الکترونیک لاس وگاس گفت: امروزه بسیاری از مردم علاقمند به فناوری تشخیص عنبیه هستند. ما درحال بررسی این احتمال هستیم. اسکنرهای عنبیه می توانند یک فرد را براساس الگوهای داخل چشمش تشخیص دهند به این معنا که این فناوری می تواند یک پاسخ رقابتی به اسکنر اثر انگشت اپل در تلفن هوشمند آی فون 5 اس و اچ تی سی وان مکس باشد.

سامسونگ همچنین در نظر داشت، یک اسکنر اثر انگشت برای گلکسی نت 3 نیز در نظر بگیرد، این فبلت در ماه سپتامبر (شهریورماه) وارد بازار شد اما از آنجا که این فناوری چندان قابل اتکا نبود این ایده را اجرایی نکرد. هی لی در ادامه اظهارات خود درباره گلکسی اس 5 گفت: وقتی که ما از اس 3 به سمت اس 4 حرکت کردیم مشتریان تمایز چندانی مشاهده نکردند بنابراین واکنش بازار چندان قابل توجه نبود.

این مسئله درباره اس 5 متفاوت خواهد بود. اس 5 یک سال پس از معرفی اس 4 در ماه مارس یا آوریل معرفی می شود و در همان زمان نیز یک نسخه جدید از ساعت هوشمند گلکسی عرضه می شود که کم حجم تر بوده و دارای ویژگیهای پیشرفته ای خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.