• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

تبلتی نوآورانه که در جزیره ای متروکه، گیر افتاده است!

خبر خوب: واسط جدید مایکروسافت که Surface نام دارد خلاقانه، زیبا، قدرتمند و همه کاره است. به نظر می رسد این تبلت قدرتمند و خوش ساخت است و دارای آفیس 2013 و خدمات موسیقی و ویدئویی قوی ای مي باشد. لوازم جانبی آن -که برای پوشش صفحه کلید آن به کار می رود- بهترین شیوه برای تایپ کردن با تبلت است.

خبر بد: این تبلت کند است، فروشگاه ویندوز آن مانند شهر ارواح می ماند، شیب منحنی یادگیری آن بسیار تند است و صفحه واسط کاربر آن گیج کننده و بی مصرف به نظر می رسد و از همه مهم تر اینکه اگر شما از آن دسته افرادی هستید که خیلی زود خود را تطبیق می دهید و تمایل دارید همه چیز را  راجع به کامپیوتر بدانید، این تبلت می تواند جایگزین لپ تاپتان شود؛ اما دیگران بهتر است منتظر برنامه های بیشتری شوند.

Microsoft Surface بهترین تبلتی است که تاکنون ساخته شده و بهتر است که این طور باشد. از آنجایی که این تبلت با تنها سخت افزار با برند مایکروسافت، ویندوز آر تی، با سیستم عامل جدید افتتاح می شود، در واقع سفیر و پیام آور آزمایشی بزرگ، با ریسکی بالا در زمینه ویندوزهای لمسی است.

ویندوز 8 نیز این هفته شروع به کار می کند. به لطف طراحی اندیشمندانه Surface، پیاده سازی منطقی صفحه کلید جانبی و نوآوری هایی واسطی به نام Metro این محصول بسیار بهتر شده است. از جمله بهترین ویژگی های این محصول، سیستم منوی آن است که با اشاره کار می کند، ابزار جستجوی قوی و ویژگی جداشدن صفحه و نيز چندکاره بودن آن است. Surface برای همه مناسب نیست. کسانی که می خواهند بر روی سیستم شان برنامه های متعددی داشته باشند باید دنبال چیز دیگری باشند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.