ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تب پرندگان خشمگین فروکش کرد؟

رایورز – درآمد شرکت فنلاندی راویو در مقایسه با سال 2012، تقریباً به نصف کاهش یافته است. شرکت فنلاندی راویو (Rovio) عرضه‌کننده بازی پرندگان خشمگین (Angry Birds) از کاهش چشمگیر درآمدهای خود خبر داد.

به گزارش رایورز به نقل از انگجت، درآمد این شرکت در مقایسه با سال ۲۰۱۲، تقریباً به نصف کاهش یافته است. آیا پرندگان خشمگین و ماجراهای جذابی که برای آنها اتفاق می‌افتد، در سراشیبی فراموشی قرار گرفته است؟ با این حال غول بازی‌ساز گفته نگران کاهش درآمدهایش نیست زیرا نیمی از درآمدهای شرکت صرف ساخت استودیوی جدید انیمیشن، شهربازی و بازارپردازی شده و از همین راه نیز به شرکت باز می‌گردد.

به عبارت دیگر پرندگان خشمگین فقط بخشی از تولیدات و دغدغه‌های این شرکت را تشکیل می‌دهد. این در حالی است که برخی پروژه‌های آتی «راویو» دارای ابهاماتی است. از آن جمله می‌توان به فیلم پرندگان خشمگین که کار ساخت آن تا قبل از سال ۲۰۱۶ پایان نمی‌یابد، اشاره کرد. گفتنی است شرکت راویو با نام کامل Rovio Entertainment در شهر اسپو (Espoo) در جنوب فنلاند قرار دارد. این کمپانی بازی‌ساز در سال ۲۰۰۳ کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر ۳۰۰ کارمند دارد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.