• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تحویل ۲۰ میلیون مادربرد گیگابایت در سال ۲۰۱۳

رایورز – پیش‌بینی مسئولان این شرکت برای سال اینده رشدی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار عددی برای فروش همراه‌های هوشمند است که نشان از نگاه این شرکت به بازار‌های متفاوت برای جایگزنی سیستم‌های پی.سی است.

با توجه به اوضاع وخیم بازار کامپیوترهای خانگی و افول این صنعت در سال ۲۰۱۳ میلادی شرکت‌هایی بزرگ که قطعات اصلی را برای این سیستم‌ها تولید می‌کنند در خطر قرار گرفته‌اند. ولی گزارش سالانه شرکت گیگابایت در این زمینه مطلوب به نظر می‌رسد.

به گزارش رایورز، این شرکت آمار فروش تحویل محصولات خود را به این شرح اعلام نمود: «فروش ۲۰ میلیون مادربرد که در این میان بیشتر آنها در رده میانی بوده و تنها ۴۰ درصد آن در بازار چین عرضه شده است؛ همچنین فروش ۳.۵ میلیون کارت گرافیکی با برند گیگابایت برای این شرکت ثبت شده است.»

مدیر این شرکت، ریچارد ما در این باره می‌گوید: «سهم عمده فروش ما در بازار برای مادربردها و کارت‌های گرافیکی برابر با ۷۰ درصد و ۲۰ درصد سود شرکت بودند و علیرغم سقوط ۵ درصدی بازار در بازه زمانی یک ساله ما رشد بسیار خفیفی را نیز تجربه کرده‌ایم.»

همچنین این شرکت در سال گذشته میلادی موفق به فروش ۱۰۰ هزار دستگاه لپ‌تاپ با مارک گیگابایت شده است که این رقم برای تبلت‌های این شرکت به بازه ۲۰ الی ۳۰ هزار عدد کاهش یافته و برای تلفن‌های همراه هوشمند ۳۰ هزار عدد است.

البته پیش‌بینی مسئولان این شرکت برای سال اینده رشدی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار عددی برای فروش همراه‌های هوشمند است که نشان از نگاه این شرکت به بازار‌های متفاوت برای جایگزنی سیستم‌های پی.سی است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.