• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ترانزیت Moto X به ۱۰۰ هزار در هفته رسید

رایورز – تراکنش تولیدی موتورولا Moto X در راستای برنامه بلند مدت گوگل و موتورولا به ۱۰۰ هزار نسخه در هفته رسید. موتورولا اعلام کرده است که به صورت هفتگی ۱۰۰ هزار دستگاه از Moto X را از کارخانه رد و بدل می‌کند.

این محصول به صورت ویژه در کارخانه‌ای واقع در دالاس که زیر نظر گوگل قرار دارد، طراحی و تولید می‌شود که مهندسی و سر هم کردن آن در آمریکا انجام می‌شود. مدیر عامل موتورولا گفته است که این میزان تراکنش در ارتباط با Moto X آغاز برنامه‌ای جامع است که از این پس نیز ادامه خواهد داشت. 

به گفته دنیس وودساید، منظور از تراکنش‌های تولیدی حتما فروش محصول به مصرف کننده نهایی نیست، بلکه ممکن است بسیاری از تولیدات انبار یا برای بخش‌های خاصی تولید شوند.

به گفته او این روند با توجه به مشخصات شخصی‌سازی شده‌ای که توسط بسیاری از طریق وب سایت این برند، ارائه شده همچنان ادامه خواهد داشت؛ به استناد سخنان او باید گفت که بسیاری از متقاضیان محصولات شخصی سازی شده Moto، به اپراتورهایی نظیر ورایزن، AT&T و اسپرینت خواهد رسید. اما در حال حاضر تنها مشترکان AT&T می‌توانند در میان محصولات شخصی سازی شده این رده، انتخاب داشته باشند.

مانور موتورولا در حال حاضر بیشتر بر سر تولید محصولات در آمریکا است و همین باعث اظهار نظرات متعددی شده است. به عنوان مثال مدیر عامل فلکس‌ ترونیک، هزینه هر نفر ساعت کار در آمریکا بین ۱۲ تا ۱۴ دلار است در حالی که همین هزینه در چین به ۴ دلار می‌رسد و این در بلند مدت می‌تواند مجددا موجب تغییر رویه در کار این شرکت شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.