• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تشخیص نرم افزاری خلق و خوی افراد از روی عکس

رایورز – محققان دانشگاه ملی استرالیا موفق به توسعه یک نرم افزار رایانه ای شده اند که قادر به تشخیص خلق و خوی افراد از روی عکس آنان است. در طراحی این نرم افزار از یک الگوریتم خاص استفاده شده است.

بیشترین توجه این الگوریتم به نقطه های مشخصی از چهره مانند گوشه های دهان و چشم است.این نرم افزار پس از بررسی دقیق چهره، یک امتیاز درنظر می گیرد و با توجه به این امتیاز می توان در مورد شادی و احساس فرد درون تصویر اظهار نظر کرد.اطلاعات به دست آمده در اکثر مواقع کاملاً به شخصیت فرد نزدیک است.

با استفاده از این نرم افزار می توان در مورد فضای کلی یک مهمانی یا جلسه ای که از آن عکس انداخته شده است ، نظر داد.علاوه بر سرگرمی، دو کاربرد عمده برای این نرم افزار درنظر گرفته شده است.

این نرم افزار اطلاعات مفید را در مورد افراد متوفی در اختیار کارآگاهان قرار می دهد که برای دستیابی به حقیقت راهنمای مناسبی است، علاوه بر این اطلاعات به دست آمده برای متخصصان روان شناس در درمان بیماران موثر است.

تولید این نرم افزار به صورت انبوه انجام نشده است و هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد. این نرم افزار هفته گذشته در دالاس واقع در تگزاس رونمایی شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.