• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تلفیق فناوری اطلاعات با سوپر اسپورت شورلت

در روز سوم نمایشگاه CES نسخه ای از خودروی شورلت کوروت با سیستم ویژه هوشمندی با نام Chevy OnStar ۴G LTE Corvette رونمایی گردید که به امکانات فو‌ق‌العاده پیشرفته در زمینه شبکه مجهز بود. در روز سوم نمایشگاه CES نسخه ای از خودروی شورلت کوروت با سیستم ویژه هوشمندی با نام Chevy OnStar ۴G LTE Corvette رونمایی گردید که به امکانات فو‌ق‌العاده پیشرفته در زمینه شبکه مجهز بود.

بنا به گزارش ایتنا این خودروی سوپر اسپرت به شبکه داخلی ۴G مجهز بوده و امکانات بسیار مفید خود را از طریق یک صفحه نمایشگر ال سی دی به راننده و سرنشینان خودرو عرضه می‌نماید. این خودرو به کمک شرکت AT&T به شبکه اینترنت متصل خواهد شد وبرای خود یک فروشگاه ویژه نرم افزاری دراد تا بتوان ویژگی‌های آن را در طول زمان گسترش داده و به پیشرفت بیشتر آن فکر کرد.

کارکرد این سیستم بسیار روان بوده ونیاز به تنظیمات نخواهد داشت و به صورت پیش فرض تمامی موارد مورد نیاز بر روی آن تنظیم شده است. از جمله نرم‌افزارهای پیش فرض این سیستم می‌توان به نرم‌افزارهای مشهوری مانند The Weather Channel، TuneIn، EvenSeeker، Kaliki و Slacker اشاره نمود که عموما اطلاعات مفیدی برای یک خودروی نیمه هوشمند را به کاربر عرضه می‌کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.