• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

تمرکز نمایشگاه امسال CeBIT آلمان روی shareconomy و رایانش ابری

رقیب CES لاس وگاس، یعنی CeBIT‌ آلمان در هانوور با حضور ۴۱۰۰ کمپانی از ۷۰ کشور از فردا ۵ مارس الی ۹ مارس برگزار می شود. تمرکز اصلی نمایشگاه امسال روی دو موضوع یعنی کلود وshareconomy خواهد بود.آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و دونالد تاسک نخست وزیر لهستان (به عنوان کشور پارتنر و مشارکت جو در سبیت) نمایشگاه را افتتاح خواهند کرد و تخمین زده می شود ۳۵۰ هزار نفر (مانند سال گذشته) دست کم، در نمایشگاه امسال به عنوان کارشناس و علاقمند به محصولات های- تک شرکت کنند. کاربران نه تنها دیتای دیجیتال خود را روی اینترنت به اشتراک می گذارند، بلکه مدل‌های به اشتراک گذاری برای محصولاتی مانند اتومبیل و آپارتمان و سایر صنایع را نیز ساماندهی می کنند و آینده بیزینس، مفاهیم، دیتا، منابع، زیرساخت‌های کسب و کار به این سمت و سو یعنی shareconomy خواهد رفت.
موضوع کلود وسرویس‌های مربوط به آن و دسترسی به پلتفورم های کلود نیز در این نمایشگاه و محصولات مرتبط عرضه خواهد شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
دنیای های – تک از سخت افزار به سوی نرم‌افزار و حالا به سوی سرویس در حال حرکت است و کلود و سرویس‌های زیر مجموعه آن نیز برای کسب و کارهای مختلف در همین راستا ارزیابی می شود.
CES در لاس وگاس امسال مورد انتقاد واقع شد و باید دید CeBIT به کدام جهت خواهد چرخید و چه اتفاقاتی در ان رخ خواهد داد. فرصت‌های دنیای دیجیتال در آینده برای کسب و کارهای جوان در حدود ۱۰۰ ورک شاپ در CeBIT مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. فناوری‌های مرتبط با اینترنت یا همان Internet of Things مانند چت با یخچال و… در این نمایشگاه مانند CES و MWC در بارسلونا از دیگر بخش های داغ نمایشگاه خواهد بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.