• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

​توقف بروزرسانی آنتی ویروس Security Essentials

شرکت مایکروسافت از ماه آوریل سال ۲۰۱۴ و همزمان با توقف بروزرسانی ویندوز XP، انتشار اصلاحیه‌های مربوط به امضای ضد بدافزار خود را متوقف خواهد کرد. به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از فارس نیوز، تنها چند روز پس از ارسال پیامی‌ درباره ایجاد مشکلات برای کاربران ویندوز XP با توقف اصلاحیه‌های امنیتی سیستم عامل و آفیس ۲۰۰۳ در آوریل سال آینده، شرکت مایکروسافت اعلام کرد که ممکن است انتشار اصلاحیه‌های امضاء آنتی‌ویروس برای Microsoft Security Essentials، محصول ضد بدافزار رایگان مایکروسافت متوقف شود.

سخنگوی شرکت مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد: شرکت مایکروسافت از ماه آوریل سال ۲۰۱۴ و همزمان با توقف بروزرسانی ویندوز XP، انتشار اصلاحیه‌های مربوط به امضای ضد بدافزار خود را متوقف خواهد کرد.

اجرای ضد ویروس به روز نشده بر روی سیستم عامل‌ها، راه حل مناسبی برای حفاظت در برابر تهدیدات نمی‌باشد. برای مقابله با تهدیدات می‌بایست از نرم افزار و سخت افزار مدرن استفاده کرد. علاوه بر این، شرکت مایکروسافت راه حل‌های زیر را برای حفاظت کامپیوترهای شخصی پیشنهاد می‌دهد:

۱) اجرای آنتی‌ویروس به روز شده

۲) اعمال منظم به روز رسانی های امنیتی برای تمامی‌نرم افزارهای نصب شده
۳) استفاده از نرم افزارهای امروزی که دارای فناوری‌های پیشرفته می‌باشند و از بروزرسانی‌های امنیتی منظم پشتیبانی می‌کنند.
به کاربرانی که اصرار دارند هم چنان از ویندوز XP استفاده نمایند توصیه می‌شود که یکی از محصولات آنتی ویروس مانند پاندا، AVG و Avira را بر روی سیستم خود نصب کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.