• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تولید انبوه حافظه فلش با فناوری پردازش 19 نانومتری

شرکت توشیبا با استفاده از فناوری پردازش 19 نانومتری موفق به تولید انبوه حافظه‌های فلش شده‌است که دارای ظرفیت 4 تا 128 گیگابایت بوده و از یک سیستم کنترل‌کننده ویژه بهره‌مند هستند. به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت توشیبا (Toshiba America Electronic Components) یکی از تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی در جهان است. این شرکت علاوه‌ بر حافظه‌های SSDs و هارددیسک، حافظه‌های فلش نیز تولید می‌کند.

توشیبا اخیرا اعلام کرده که موفق به ارائه حافظه‌های فلش با فناوری پردازش 19 نانومتری شده‌است. برای تولید این حافظه‌های فلش از فناوری پردازش نسل دوم 19 نانومتری شرکت توشیبا و استفاده شده‌است. این حافظه‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که بتوان از آن در محصولات مختلف استفاده کرد. هدف اصلی از تولید این حافظه‌ها، استفاده از آنها در تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، دوربین‌های دیجیتال و کامپیوترهای شخصی است.

هر ساله تقاضا برای تراشه‌های حافظه فلش NAND افزایش می‌یابد و تولیدکنندگان ادوات الکترونیکی به دنبال حافظه‌های متراکم‌تر هستند. افزایش تراکم این حافظه‌ها منجر به بالاتر رفتن ظرفیت ذخیره‌سازی داده‌ها و امکان ضبط تصاویر با کیفیت‌ بالاتر می‌شود. برای تولید این حافظه‌ها، حافظه با بخش سیستم کنترل‌کننده ترکیب شده‌است که این کار موجب سهولت در طراحی سیستم‌ها می‌شود.

شرکت توشیبا با افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی توانسته است تا موقعیت این محصول خود را در بازار تقویت کند. توشیبا 32 گیگابایت حافظه را درون یک تراشه NAND قرار داده است، تراشه‌ای که با استفاده از فناوری پردازش نسل دوم 19 نانومتری ساخته شده‌است. سیستم کنترل‌کننده ویژه این حافظه در ابعاد 11.5 x 13 x 1.0mm طراحی شده‌است. با این فناوری می‌توان حافظه‌هایی بین 4 تا 128 گیگابایت تولید کرد، هر حافظه نیز سیستم کنترل‌کننده ویژه خود را دارد تا بتواند برنامه‌های از پیش تعیین شده برای حافظه را مدیریت کند.

تولید انبوه این حافظه‌ها از اواخر نوامبر 2013 آغاز شده‌است. در حال حاضر این حافظه‌ها با ظرفیت 16 و 32 گیگابایتی تولید می‌شوند و قرار است حافظه‌های 4، 8، 64 و 128 گیگابایتی نیز به زودی در مسیر تولید قرار گیرند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.