• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تولید ERP توسط گوگل

برای سال‌های طولانی شرکت گوگل تلاش فراوانی انجام داد تا در حوزه نرم‌افزارهای تجاری و سازمانی گوی سبقت را از مایکروسافت برباید. به گزارش سایت cloudtweaks، این طور که شرکت تحقیقاتی گارتنر در گزارش جدید خود توضیح داد است، مایکروسافت با مجموعه نرم‌افزاری Office هم‌اکنون ۹۰ درصد این بازار را در اختیار دارد و در مقابل شرکت گوگل با تاکید و تمرکز بیشتر بر ابزارهای سازمانی مبتنی بر فضای پردازش ابری سعی کرده است به موفقیت‌هایی در این زمینه دست پیدا کند و این طور که گارتنر می‌گوید: گوگل صاحب ۳۳ درصد بازار جهانی ابزارهای سازمانی مبتنی بر فضای پردازش ابری است.

در فضای کنونی گوناگونی رخ می‌دهد که می‌تواند به نفع گوگل تمام شود. نخست آنکه سازمان‌ها همچنان توصیه‌هایی را برای ذخیره اطلاعات خود روی فضای پردازش ابری دریافت می‌کنند. کارشناسان مرکز تحقیقاتی Mason اوایل سال جاری میلادی در گزارشی پیش‌بینی کردند بازار ابزارهای پردازش ابری سازمانی با رشد سالانه ۱۷ درصدی به جلو حرکت خواهد کرد.
نکته دوم در این زمینه این است که گوگل یکی از بزرگ‌ترین غول‌های تبلیغات آنلاین جهان محسوب می‌شود. این مساله قدرت فراوانی به گوگل داده است تا از رقبای خود در فضای پردازش ابری پیشی بگیرد. این اتفاقات باعث شده است تا شرکت گوگل روی ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) تمرکز بیشتری انجام دهد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.