• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

جوانان به یوتیوب بیش از فیس‌بوک علاقه دارند

رایورز – ظاهراً یوتیوب در حال گرفتن جای فیس‌بوک است. یک پژوهش نشان داد که جوانان به یوتیوب بیش از فیس‌بوک علاقه دارند به نظر می‌رسد ستاره فیس‌بوک آرام آرام در حال افول است.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک که طبق برآوردهای الکسا دومین سایت پربیننده جهان است، از اولویت نخست کاربران جوان خارج می‌شود. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که فیس‌بوک دیگر گزینه اول جوانان نیست و این قشر از جامعه برای ارتباط گیری با دیگران و برقراری روابط مجازی، از کانال های دیگری استفاده می‌کند.

به گزارش رایورز به نقل از میدل ایست آنلاین، هفته گذشته نیز خود فیس‌بوک با اعتراف به این واقعیت گفت تعداد کاربران جوان این شبکه در حال کاهش است. نظرسنجی جدیدی که بر 1014 نوجوان صورت گرفته نیز از بی‌میل شدن جوانان به این شبکه بین‌المللی حکایت دارد.

شرکت پژوهشی The Futures Company در ژوئیه گذشته در این خصوص تعدادی از جوانان را مورد پرسش قرار داد که طی آن مشخص شد 41.6 درصد نوجوانان 12 تا 15 ساله، فیس‌بوک را گزینه برتر به شمار می‌آورند در حالی که 48 درصد این شبکه را صدرنشین نمی‌دانند.

بر اساس این گزارش همزمان با کم‌رنگ شدن اهمیت فیس‌بوک نزد جوانان، محبوبیت سایت یوتیوب در حال افزایش است. 50 درصد افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، یوتیوب را برترین شبکه اجتماعی می‌دانند. یوتیوب معروف‌ترین سایت بارگذاری و تماشای کلیپ‌های ویدئویی است که توسط شرکت گوگل اداره می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.