• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

حضور ناشران الکترونیک در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دیجیتال از حضور ناشران دیجیتال در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (ITDMEX)، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای‌عالی فضای مجازی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، توسط مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، از 8 تا 11 اسفندماه در محل دائمی نمایشگا‌ه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در این راستا شهرام قربانی عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دیجیتال گفت: در 6 دوره برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال تمرکز اصلی بر روی فعالان حوزه بسته‌های نرم‌افزاری و نشر دیجیتال بوده است اما از آنجا که سخت‌‌افزار و نرم‌افزار مکمل یکدیگر هستند، حضور توامان این دو صنف در کنار هم، می‌تواند سبد کاملی از ابزار و رسانه‌دیجیتال را به مخاطب ارائه کند.

وی با اشاره به واگذاری مسئولیت برگزاری این نمایشگاه از سوی دولت به بخش خصوصی، اظهار داشت: سا‌ل‌ها است معتقدیم وزارت ارشاد باید با تمرکز بر وظایف حاکمیتی، وظایف اجرایی را به بخش خصوصی بسپارد؛ زیرا بخش خصوصی به ضعف‌ها واقف است و می‌تواند با این آگاهی زمینه رفع نواقص را برطرف کند. عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دیجیتال افزود: وزیر ارشاد در نخستین نشست خود با فعالان صنف نشر دیجیتال، تصمیم جدی خود را برای برون‌سپاری کارهای اجرایی به بخش خصوصی اعلام کرد و تغییر متولی این نمایشگاه پرمخاطب، نخستین اقدام بوده است.

وی با بیان اینکه روش جدید برگزاری این نمایشگاه، شرایط خوبی را برای حضور ناشران دیجیتال در نمایشگاه فراهم کرده است از تمام فعالان این صنف برای حضور و همکاری در این رویداد دعوت کرد. قربانی، فعالیت توامان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برای نخستین بار در این نمایشگاه را سنجیده شده، ارزیابی کرد و افزود: در این دوره، فاصله زمانی بین اعلام تا برگزاری نمایشگاه، کوتاه بود که امیدواریم در سال آینده زمان برای اطلاع‌رسانی کافی وجود داشته باشد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.