• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

حقوق 4.25 میلیون دلاری مدیرعامل اپل برای سال 2013

به گفته هیئت مدیره اپل، “تیم کوک” برای سال 2013 میلادی 1.4 میلیون دلار حقوق و 2.8 میلیون دلار پاداش دریافت کرده است. “تیم کوک”(Tim Cook) مدیرعامل اپل با پایان یافتن سال ۲۰۱۳ میلادی دست‌پر به خانه برگشت و از هیئت مدیره این شرکت ۴.۲۵ میلیون دلار حقوق دریافت کرد تا تعطیلات امسال را با خوشحالی هرچه تمام‌تر به پایان برساند. به گزارش ایتنا، شرکت اپل با پایان یافتن سال ۲۰۱۳ میلادی گزارش جامعی منتشر کرد و در آن توضیح داد که طی سال مالی گذشته چه هزینه‌هایی پرداخت کرده است.

هیئت مدیره این شرکت بزرگ فناوری در گزارش خود توضیح داد که “تیم کوک” برای سال ۲۰۱۳ میلادی ۱.۴ میلیون دلار حقوق و ۲.۸ میلیون دلار پاداش دریافت کرده است. مجموع دریافتی مدیرعامل شرکت اپل برای سال ۲۰۱۳ میلادی ۴.۲۵ میلیون دلار بود که البته این رقم اندکی نسبت به سال قبل تغییر یافت، زیرا او برای سال گذشته درمجموع ۴.۲ میلیون دلار دریافت کرده بود.

با این اتفاق می‌توان گفت که مدیرعامل اپل طی دو سال گذشته تقریبا درآمد مشابه داشت. اما او طی کنفرانس سالانه شرکت اپل ۷۱۲۳ سهم خود در این شرکت را فروخت. لازم به ذکر است که هر سهم اپل در تالار بورس مرکزی آمریکا در پایان هفته گذشته به ارزش ۵۶۰.۰۹ دلار معامله شد. بر این اساس ارزش تعداد سهام فروخته شده از سوی “تیم کوک” نیز حدود ۴ میلیارد دلار بود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.