• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

حکمرانی دستگاه های هیبریدی بر سال 2014

رایورز – بسیاری آنها را دستگاه های هیبریدی می نامند و برخی دیگر نیز نامهای دیگری برای آن در نظر گرفته اند. مشتریان این دستگاه ها را انتخاب می کنند چرا که حمل و نقل آنها آسان است و به مردم این امکان را می دهد که کار خود را درست شبیه کار کردن با رایانه های روی میزی هنگام حرکت ادامه دهند.

براساس پیش بینی های صورت گرفته کارشناسان، فناوری دستگاه های 2 در 1 که هم به عنوان رایانه شخصی و هم به عنوان تبلت کار می کنند به اولویت مشتریان در سال آینده میلادی تبدیل می شود و با کاهش قیمتها این دستگاه های هیبریدی انتخاب اول مشتریان می شوند.

ساندیپ آرورا مدیر بازاریابی و گسترش بازار اینتل در جنوب آسیا گفت: در سال 2013 ما شاهد عرضه دستگاه های 2 در 1 بسیاری بودیم که از آنها هم به عنوان رایانه و هم به عنوان تبلت استفاده می شود.

دستگاه های 2 در 1 که به عنوان تبلت و رایانه کار می کند در سال 2014 به اولویت مشتریان بیشتری تبدیل می شوند، چرا که قیمت این دستگاه ها کاهش یافته و افراد بیشتری آنها را انتخاب اول خود می دانند.

براساس اظهارات آرورا، انتظار می رود که قیمتها اندکی پایین بیاید تا این کاهش محرکی برای روی آوردن مشتریان به دستگاه های هیبریدی باشد. این کارشناس فناوری از شرکت اینتل با اشاره به اینکه تبلت ها در سال آینده میلادی در اولویت قرار می گیرند، گفت: ما در سال آینده پردازنده هایی برای تلفنهای هوشمند و تبلتها تولید می کنیم اما تمرکز اصلی ما روی تبلتها است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.