• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

خانه استیوجابز به مکان تاریخی تبدیل شد

رایورز – خانه استیو جابز که هنگام استقرار در آن شرکت رایانه ای اپل را راه اندازی کرد از سوی کمیسیون تاریخی دره سیلیکون به یک مکان تاریخی تبدیل شد.

این خانه در حال حاضر یک نقطه داری جاذبه توریستی محسوب می شود، اما از این پس هرگونه تغییراتی در خانه که در لوس آلتوس ساخته شده باید توسط کمیسیون تاریخی این منطقه مورد بررسی قرار گیرد.

استیو جابز مدیر عامل فقید شرکت اپل در سال 1976 این شرکت را راه اندازی کرد و در سال 2011 در 56 سالگی از دنیا رفت. خواهر جابز به عنوان مالک کنونی این خانه هیچ اعتراضی به این امر نکرده است.

این تصمیم با موافقت جمعی از اعضا و با غیبت یکی از اعضای کمیسیون اتخاذ شده است.استیو جابز ، استیو وزنیاک و نخستین کارمندان شرکت اپل نخستین رایانه اپل I را در اتاق نشیمن و پارکینگ این خانه ساختند. این شرکت پس از آن به شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا منتقل شد.

اپل I رایانه شخصی است که در سال 1976  توسط شرکت اپل به بازار عرضه شد. این رایانه توسط استیو وزنیاک طراحی و دست ‌ساز شد  و استیو جابز ایده فروش این رایانه را ارائه داد. اپل I نخستین محصول اپل بود.این رایانه که دارای پردازشگر 1 مگاهرتز و 4 کیلوبایت حافظه بود 666 دلار قیمت داشت و ساخت آن تا سال 1977 ادامه داشت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.