• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

خدمات وب سایت آمازون، ابرهای خصوصی را ساده تر می کند و SQL Server را نیز اضافه می کند

کاربران می توانند پیوندی به ابر خصوصی آمازون بگذارند و از مسیریابی استاتیک استفاده کنند. خدمات وب سایت آمازون این امکان را فراهم کرده است که با استفاده از مسیریابی استاتیک به VPCهایش (ابرهای خصوصی مجازی) متصل شوند. این شرکت روز پنج شنبه اعلام کرد که در عین حال به شرکت ها هم اجازه می دهد روی این ابرهای خصوصی، SQL Server را نیز اجرا کنند. آمازون می گوید با استفاده از یک VPC شرکت ها می توانند یک قسمت خصوصی ایزوله شده از ابر آمازون را پیکربندی کنند.

به طور مثال مدیران (ادمین ها) می توانند از subnet ها و روترها  استفاده کنند و به فهرست های کنترل دسترسی داشته باشند تا همان نوعی از شبکه را ایجاد کنند که در مرکز داده های قدیمی دیده می شد. از اتصالات (کانکشن های) رمزگذاری شده VPN برای ارتباط با VPC استفاده می شود. برای ساده تر کردن پیکربندی این اتصالات، آمازون گزینه ای را اضافه کرده است که به جای استفاده از BGP (پروتکل دروازه مرزی)، با استفاده از مسیریابی استاتیک اتصالات VPN، سخت افزاری مبتنی بر آی پی سک (پروتکل امنیتی IP) ایجاد کند.

هم چنین آمازون روز پنج شنبه جدیدترین ویرایش مسابقه AWS Global Start-Up Challenge را افتتاح کرد که جایزه آن 50000 دلار نقدی و 50000 دلار اعتبار یک سال پشتیبان خدمات وب سایت آمازون و نیز چهار جلسه یک ساعته آموزش فنی از جانب آمازون است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.