• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

خرید امتیازات انحصاری کداک!

رایورز – ممکن است صنعت فناوری در مورد امتیازات انحصاری در حال پیشرفت به شیوه ای باشد که همکاری بیشتری بین شرکت های مختلف صورت بگیرد. اپل، گوگل و مایکروسافت مشاجره هایشان را بر سر امتیازات انحصاری به کناری می گذارند تا بتوانند همه امتیازات غول عکاسی یعنی شرکت کداک را خریداری کنند.

طبق بخش یازده قانون ورشکستگی ایالات متحده در ماه ژانویه، شرکت کداک اعلام ورشکستگی کرد و بر اساس ارزشی که سهام امتیازات انحصاری اش می توانست در  مزایده کسب کند، وام ورشکستگی دریافت کرد. کداک امتیازات انحصاری فراوانی در زمینه عکاسی دیجیتال دارد که با نرخ کنونی بازار، ارزش تقریبی آن چیزی در حدود 2 بیلیون دلار تخمین زده می شود.

به گزارش بلومبرگ، دو کنسرسیوم در نظر دارند برای این امتیازات انحصاری پیشنهاد قیمت دهند. اپل مانند آنچه در قبل در خرید امتیازات انحصاری Nortel عمل کرد، مایکروسافت هم پیمان می شود و Nathan Myhrvold’s Intellectual Ventures مایکروسافتی سابق با پیشنهادی باز در این معامله شرکت می کند، پیشنهادی حدود 500 میلیون دلار.

در همین حین گوگل با گروه فروشندگان تلفن های هوشمند آسیایی  و شرکت RTX تیم شد تا پیشنهاد قیمت مشابهی بدهد و احتمالاً امیدوار است از پشتیبانی کد اک برخوردار شود زیرا در حال حاضر این شرکت تمایل چندانی به اپل ندارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.