• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

خودروهای اپل با نام iCar وارد خیابان می‌شوند

سری جدید محصولات اپل خودروهای هستند که با نام iCar شناخته می‌شوند و انواع فناوری‌ها و امکانات مورد نیاز کاربران را به صورت یکجا شامل می‌شوند. طی چند ماه گذشته از محبوبیت گوشی هوشمند iPhone و رایانه لوحی iPad در بازار جهانی کاسته شده است. اما اپل این روزها رویاهای بزرگ‌تری را در سر می‌پروراند تا از این طریق بتواند بار دیگر محبوب‌ترین شرکت فناوری نزد کاربران جهانی باشد.

حرف انگلیسی “i” که شرکت اپل از آن برای نامگذاری محصولات خود استفاده می‌کند، به‌زودی در ابتدای کلمات دیگر هم قرار می‌گیرد تا محصولات جدید این شرکت به کاربران جهانی معرفی شود. از جمله سیستم‌هایی که در آینده نزدیک نام آنها با حرف انگلیسی “i” شروع می‌شود تا معرف محصولات جدید اپل باشند می‌توان به ساعت‌ مچی، خودرو و دستگاه‌های الکترونیکی پزشکی و سلامتی اشاره کرد.

به منظور توسعه این محصولات جدید، مدیران شرکت اپل بهار گذشته جلساتی را با “ایلون موسک”( Elon Musk) مدیرعامل شرکت خودروسازی Tesla برگزار کردند و روزنامه San Francisco Chronicle نیز آغاز همکاری‌های این دو شرکت را تایید کرد. اما طی چند ماه گذشته اعلام شد که اپل قصد دارد شرکت خودروسازی Tesla را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اتومبیل‌های الکترونیکی در جهان بخرد. منابع آگاه در همین راستا اعلام کردند که چند روز قبل “آدریان پریکا”(Adrian Perica) مدیر مرکز ادغام و خریداری شرکت‌های جدید در اپل به همراه “تیم کوک”(Tim Cook) مدیرعامل اپل جلساتی را با مدیرعامل شرکت خودروسازی Tesla برگزار کرده‌اند تا امکان خرید آن را بررسی کنند.

گفتنی است که هر دو برند یاد شده برای فناوری‌های پیشرفته و طراحی‌های منحصر به‌فرد خود شهرت جهانی دارند و مدل‌های ویژه‌ای از محصولات خود را روانه بازار می‌کنند که نمونه‌های آن در بازار دیده نمی‌شود. اگرچه هنوز فرآیند خرید شرکت خودروسازی Tesla توسط اپل قطعی نشده است، اما گفته می‌شود که در آینده نزدیک نسل جدید نمایشگرهای لمسی و فناوری‌های اپل در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که سری جدید محصولات اپل خودروهای هوشمندی است که با نام iCar شناخته می‌شوند و انواع فناوری‌ها و امکانات مورد نیاز کاربران را به صورت یکجا شامل می‌شوند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.