• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

دادگاه: موتورولا نمی تواند حکمی علیه مایکروسافت به اجرا بگذارد

دادگاه استیناف فدرال حکم قاضی مبنی بر اینکه موتورولا نمی تواند مانع از فروش ایکس باکس و نرم افزارهای ویندوزی در آلمان شود را تأیید کرد. شرکت موتورولا موبیلیتی که متعلق به گوگل است، پس از آنکه هیئت تجدید نظر فدرال در سن فرانسیسکو دستور قاضی مبنی بر ممانعت این شرکت از چنین کاری را تأیید کرد، نخواهد توانست دادگاه آلمان را مجبور کند در مورد اختلافی که بر سر حق امتیاز انحصاری دارند حکمی بر علیه مایکروسافت صادر کند.

بلومبرگ گزارش می دهد که این هیئت سه نفره اعلام کرده است که حکم کاملاً درست بوده است. چندین سال است که طرفین دعوی با یکدیگر بر سر این مساله اختلاف دارند که مایکروسافت می تواند نرم افزارهای ایکس باکس و تولیدات ویندوز را در آلمان به فروش برساند یا نه.

طبق گزارشات مری جو فویلر در اوایل امسال، مایکروسافت حکم موقتی از دادگاه از جانب موتورولا دریافت کرد که درپی آن بود که مایکروسافت را از فروش محصولات خاصی در آلمان باز دارد. این تصمیم بدان معناست که موتورولا نخواهد توانست تا بعد از دادگاه ایالات متحده، مایکروسافت را از ارسال محصول به آلمان باز دارد. در این دادگاه تصمیم گرفته خواهد شد که آیا موتورولا قولش مبنی بر اینکه از حق انحصاری ویدئو H.264 استفاده می کند تا به نرخ قابل قبولی برسد تخطی کرده است یا نه.

یک سخنگوی مایکروسافت اعلام کرد که تصمیم دادگاه آلمان تا زمانی که حکم دادگاه ایالات متحده در مورد دعوی دادگاه 2010 اجرا نشود، به اجرا گذاشته نخواهد شد و وضعیت این دعوی آخر امسال مشخص خواهد شد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.