• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

دسترسی به سرویس تلویزیون اینتل بر روی موبایل

اریک هاگرز مدیر بخش تجاری مربوط به تلویزیون در شرکت اینتل به CNET می گوید که این شرکت قصد دارد با این سرویس جدید از برند اینتل دور بماند تا مردم به طور خودکار به اینتل فکر نکنند. اینتل می خواهد صنعت تلویزیون را دچار دگرگونی بزرگی کند و این دگرگونی فقط از طریق دستگاه های گیرنده دیجتال تلویزیونی -که اینتل برنامه ریزی کرده است- رخ نخواهد داد.

اریک هاگرز مدیر کل اینتل امروز به CNET گفت که سرویس تلویزیون جدید اینتل -که مبتنی بر اینترنت است- بر روی موبایل هم در دسترس خواهد بود اما ممکن است مدتی طول بکشد تا این برنامه بر روی همه سکوها قابل ارائه باشد. وی این فرآیند را با راه اندازی iPlayer بی بی سی مقایسه کرد، پروژه ای که وی زمانی که در آن شرکت بود، سرپرستی می کرد.

چیزی که ما می دانیم این است که اینتل امسال سرویس تلویزیونی اینترنتی و دستگاه گیرنده دیجیتالی ارائه می دهد که به کاربران امکان تماشای زنده تلویزیون و انتخاب برنامه دلخواه را می دهد. اینتل بخش سخت افزار و خدمات را به طور مستقیم به مصرف کنندگان  ارائه خواهد داد و دستگاه گیرنده(که از قطعاً از چیپ ست های اینتل در آن استفاده شده است) به همراه یک دوربین خواهد بود که می تواند تشخیص دهد چه کسی جلوی تلویزیون نشسته است. این سرویس ارزان قیمت نخواهد بود و به صورت یک مجموعه چند دستگاهی ارائه خواهد شد، اما اینتل می گوید این برنامه خیلی بهتر از آنی است که مصرف کنندگان عادت دارند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.