• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

دو جایگزین اصلی برای مدیرعامل مایکروسافت انتخاب شدند

این دو فرد “آلان مولالی” مدیرعامل شرکت خودروسازی Ford Motor و “ساتیا ندلا” مدیر مرکز سیستم‌های ابری و ابزارهای سازمانی مایکروسافت نام دارد. هیئت مدیره مایکروسافت این روزها تلاش فراوانی می‌کند تا بهترین گزینه را برای جایگزینی با “استیو بالمر”(Steve Ballmer) پیدا کند. اما این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، دو نفر که احتمال بیشتری دارد مدیرعامل مایکروسافت شوند، برگزیده شده‌اند.

به گزارش ایتنا، هیئت مدیره مایکروسافت در جریان پیدا کردن مدیرعامل جدید تاکید فراوانی روی “آلان مولالی”(Alan Mulally) مدیرعامل شرکت خودروسازی Ford Motor و “ساتیا ندلا”(Satya Nadella) مدیر مرکز سیستم‌های ابری و ابزارهای سازمانی مایکروسافت دارد. این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، لیست اصلی هیئت مدیره برای جانشینی بالمر شامل نام این دو فرد می‌شود و احتمال مدیرعاملی آن‌ها بیش از دیگران است.
“تونی بیتس”(Tony Bates) یکی دیگر از مدیران داخلی مایکروسافت محسوب می‌شود که بحث‌های زیادی روی او شده است تا صندلی بالمر را در اختیار بگیرد. او هم‌اکنون مدیر مرکز Skype در شرکت مایکروسافت است. گزینه دیگر برای در اختیار گرفتن پست مدیرعاملی مایکروسافت “استیفن ایلاپ”(Stephen Elop) است که تا چندی پیش مدیرعاملی شرکت نوکیا را در اختیار داشت. او در گذشته هم یکی از کارمندان ارشد شرکت مایکروسافت بود.
خبرگزاری بلومبرگ ادعا می‌کند که این اطلاعات را به نقل از افرادی منتشر کرده است که در جریان انتخاب مدیرعامل جدید حضور داشته‌اند. با این وجود گفته می‌شود که هنوز هیئت مدیره هم به درستی نمی‌داند چه کسی باید جایگزین “استیو بالمر” شود. گفته می‌شود که سخنگوی شرکت‌های مایکروسافت، نوکیا و Ford از دادن توضیحات بیشتر در این زمینه خودداری کرده‌اند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.