• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

راهکار دو زن فلسطینی برای شکست حصر اسرائیلی

رایورز– این دو دختر جوان، با راه‌اندازی یک بازاریابی موفق در فیس‌بوک به کسب و کار پررونقی دست یافته‌اند. دو خواهر فلسطینی برای کسب درآمد و رها شدن از حصر اسرائیلی، به استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی روی آورده‌اند. به گزارش رایورز به نقل از المصدر دات نت، به نظر می‌رسد این دو دختر جوان، با راه‌اندازی یک بازاریابی موفق در فیس‌بوک به کسب و کار پررونقی دست یافته‌اند.

مها عبدالحلیم الفرنجی، 28 ساله، مدیر صفحه بازاریابی «ارغوان» در فیس‌بوک می‌گوید آنها تولیدات‌شان را که شامل زیورآلات زنانه و ابزار ساخته‌شده از سنگ‌های قیمتی است، در این صفحه در معرض دید و فروش قرار داده‌اند. این صفحه با استقبال زنان و دختران ساکن غزه روبرو شده است. کالاهای فروخته شده، پس از ده روز به دست مشتری‌ها می‌رسد.

گفتنی است حدود یک و نیم میلیون فلسطینی در باریکه غزه زندگی می‌کنند. از زمان تسلط حماس بر نوار غزه، اسرائیل این منطقه را تحت محاصره قرار داده است. در ماه‌های اخیر نیز مقامات مصری صد‌ها تونلی را که برای قاچاق کالا از مصر به غزه مورد استفاده قرار می‌گرفت بستند. مها عبدالحلیم الفرنجی با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی غزه، محاصره بودن این منطقه و بیکاری گسترده جوانان می‌گوید اینترنت تنها روزنه ماست.

وی همچنین با تاکید بر این که تجارت از طریق اینترنت کم‌هزینه است و مدیریت آن نیز به آسانی امکان‌پذیر می‌باشد، می‌گوید چرا جوانان جامعه ما از اینترنت برای کار استفاده نمی‌کنند؟ چرا محصولات خود را به صورت آنلاین در معرض فروش قرار نمی‌دهند؟ این دو خواهر، سودی را که از این کار به دست می‌آورند فاش نکردند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.