• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رایانه های شخصی بزرگترین کسادی سالانه خود را ثبت کردند

براساس پیش بینی های شرکت بین المللی اطلاعات یا IDC ، فروش رایانه های شخصی امسال 10.1 درصد کاهش می یابد و این کاهش در سال 2014 نیز ادامه خواهد یافت. براساس پیش بینی های جدید شرکت بین المللی اطلاعات یا IDC، بازار جهانی رایانه های شخصی بزرگترین کسادی سالانه خود را امسال ثبت کرد و امیدی به بهبودی قریب الوقوع آن نمی رود. فروش رایانه های شخصی درسال 2013 کاهش 10.1 درصدی داشت که میزان این کاهش نسبت به آنچه پیشتر پیش بینی شده بود یعنی کاهش 9.7 درصدی بیشتر است.

انتظار می رود که سال آینده پیش از یک افزایش اندک در بلند مدت این رکود 3.8 درصد دیگر هم کاهش یابد. علاقه به رایانه های شخصی کاهش یافته و علاقه مشتریان به سمت تبلتها و تلفنهای هوشمند تغییر کرده است. فروش تجاری و یا فروش رایانه های شخصی به بخش بازرگانی بهتر از بازار مشتریان خانگی است و کارشناسان علت اصلی آن را تعویض سیستم عاملهای XP می دانند که تاریخ پشتیبانی مایکروسافت از آن در تاریخ آوریل سال آتی به پایان می رسد از این رو شرکتها روی خرید رایانه های جدید سرمایه گذاری می کنند.

جی چوو تحلیلگر ارشد این شرکت گفت: شاید نگرانی اصلی برای آینده تقاضای خرید رایانه های شخصی فقدان دلیل لازم برای تعویض یک سیستم قدیمی است. درحالی که تحقیقات نشان می دهد رایانه های شخصی هنوز هم دستگاه های اولیه محسوب می شوند و تعداد ساعاتی که از رایانه ها استفاده می شوند نسبت به تبلتها و تلفتهای هوشمند بیشتر است اما این میزان استفاده هرسال کاهش پیدا می کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.