• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رسانه های اجتماعی، هشداری برای شرکت های حقوقی

رایورز – در نشست سران قانونی LawTech در کویینزلند که شب گذشته به پایان رسید گفته شد شرکت های حقوقی که برای خود در رسانه های اجتماعی پروفایل می سازند، اگر مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه شان را بمباران اطلاعاتی کنند، در معرض خطر از دست دادن مشتری هایشان قرار می گیرند.

لارل پاپورس  Laurel Papworthمدیر ارشد اجرایی Community Crew هشدار داده است که برای شرکت های حقوقی که از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند این خطر وجود دارد که به عنوان “اسپم های اجتماعی” تلقی شوند مگر اینکه هدف کامنت هایی را که در این رسانه ها استفاده می کنند با دقت زیادی انتحاب کنند.

پاپورس کسی است که مجله Forbes از او به عنوان یکی از 50 شخصیت تأثیر گذار دنیا در زمینه رسانه های اجتماعی در سال 2012 نام برده است. وی در این نشست گفت: مهم است که شرکت های حقوقی از حضورشان در فیس بوک برای پخش همه نوع  اطلاعات در مورد تمام موارد قانونی به مشتری هایشان استفاده نکنند.

در چنین مواردی تویتر می تواند حوزه خوبی محسوب شود، درحالی که باید از فیس بوک طور دیگر استفاده کرد. طبق گفته های وی شرکت ها باید از ابزار خاصی مانند Hootsuite استفاده کنند تا در میان مشتریانشان آنهایی را که مناسب است مورد هدف قرار دهند.

وی گفت با این کار مثلاً می توان برای کسانی که به مسائل مالیاتی علاقمندند هشدارهای مالیالتی ارسال کرد و یا در مورد حقوق خانواده  فقط برای اشخاصی مطلب فرستاد که به این موضوع علاقمندند.

وی گفت بهینه سازی فیس بوک به نحوی صورت گرفته است که هر بار که یکی از مطالب ارسال شده توسط یک شرکت حقوقی مورد توجه واقع نمی شود، رتبه آن شرکت پایین می آید و این یعنی به مرور زمان ممکن است تلاش های یک شرکت در رسانه ای اجتماعی تضعیف شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.