• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رشد 11 درصدی نرم‌افزارهای هوشمند تجاری خاورمیانه در سال 2013

پیش‌یبنی شده است که تا سال ۲۰۱۶ میلادی درآمد بازار نرم‌افزارهای هوشمند تجاری در منقطه خاورمیانه و شمال آفریقا به ۲۶۰ میلیون دلار برسد. ارزش بازار نرم‌افزارهای هوشمند تجاری (BI) در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) در سال ۲۰۱۳ میلادی به ۱۸۲ میلیون دلار خواهد رسید که به گفته شرکت تحقیقاتی گارتنر این رقم رشد ۱۱ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۲ را نشان می‌دهد.

این پیش‌بینی شامل درآمد حاصل از پلتفرم‌های هوشمند تجاری، ابزارهای تحلیلی و نرم‌افزارهای مدیریت همکاری‌های اجرایی(CPM) می‌شود. “دان سومر”(Dan Sommer) مدیر تحقیقات گارتنر در این خصوص گفت: «با افزایش حجم اطلاعات در شرکت‌ها و سازمان‌ها مدل‌ ابزارهای تجاری که هم‌اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرن باید به‌روز شوند. این مسئله واضح است که اطلاعات در حجم گسترده به عنوان کلیدی‌ترین نکته در چرخه آتی اقتصاد محسوب می‌شوند.»

پیش‌یبنی شده است که تا سال ۲۰۱۶ میلادی درآمد بازار نرم‌افزارهای هوشمند تجاری در منقطه خاورمیانه و شمال آفریقا به ۲۶۰ میلیون دلار برسد. گارتنر همچنین توضیح داده است، همان طور که اروپای غربی در این زمینه از اروپای شرقی پیشی گرفته است، در منطقه MENA نیز خاورمیانه در حوزه نرم‌افزارهای هوشمند تجاری از شمال آفریقا جلوتر است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.