• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رقابت تنگاتنگ دولتمردان سوئدی در بازی رایانه‌ای StarCraft 2

رایورز – هدف از انجام این بازی بین دولتمردان سوئدی “افزایش آگاهی در مورد ورزش‌های مجازی در حوزه سیاست” و همچنین “سیاست‌های کاربردی اتخاذ شده در جریان پیش‌برد مراحل این بازی استراتژیک” است. بازی StarCraft 2 را می‌توان بهترین محصول موجود در بازار جهانی دانست که علاقه‌مندان به‌ بازی‌های رایانه‌ای با آن می‌توانند استراتژی و رویارویی با آن را یاد بگیرند.

به گزارش رایورز، این بازی همچنین میزان اثرات ناشی از افزایش سن را به کاربر می‌آموزد و او را با مفهوم سیاست و همچنین استفاده از سیاست‌های لازم برای حضور در میان دیگر علاقه‌مندان به بازی آشنا می‌کند.

همین مسایل باعث شده است تا سیاستمداران سوئدی بسیار علاقه‌مند به انجام بازی StarCraft 2 شوند و این طور که رسانه‌های داخلی گزارش داده‌اند، دولتمردان و سیاستمداران سوئدی برنامه‌ریزی دقیقی انجام داده‌اند تا در پایان هر هفته به صورت گروهی بازی StarCraft 2 را با یکدیگر انجام دهند.

 

 

این طور که روزنامه The Daily Dot گزارش داده است، این تورنمنت در وهله اول برای سرگرمی انجام می‌شود و در کنار آن هدف از برگزاری این مسابقات مجازی بین دولتمردان سوئدی “افزایش آگاهی در مورد ورزش‌های مجازی در حوزه سیاست” و همچنین “سیاست‌های کاربردی اتخاذ شده در جریان پیش‌برد مراحل این بازی استراتژیک” است. سیاستمداران سوئدی اسم این دوره از مسابقات را Politikerstarcraft گذاشته‌اند.

 

 

مسابقات بازی رایانه‌ای StarCraft 2 توسط “جاناتان رایدر لوندویسک”(Jonathan Rider Lundvist) یکی از اعضای حزب مخالف سوئد راه‌اندازی شده است که این حزب فعالیت‌هایی را در زمینه بی‌طرفی در دنیای مجازی، سانسور اینترنتی، قانون کپی‌رایت و … انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که در این بازی اعضای دولت، جناح چپ و حزب‌های دموکرات، سوسیال دموکرات، لیبرال و حزب سبز سوئد حضور دارند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.