• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رونمایی از نخستین گوشی هوشمند جهان با قیمت ۲۵ دلار

رایورز– شرکت موزیلا توسعه دهنده مرورگر اینترنتی فایرفاکس این روزها تمرکز زیادی بر تولید سیستم‌عامل موبایلی دارد و در همین راستا می‌کوشد ارزان‌ترین گوشی جهان را عرضه کند. به گزارش رایورز، شرکت موزیلا با حضور در “کنگره جهانی تلفن همراه”(MWC ۲۰۱۴) از ساخت مدل اولیه گوشی هوشمندی با همکاری شرکت Spreadtrum خبر داد که تنها ۲۵ دلار قیمت دارد.

“جی سولیوان”(Jay Sullivan) مدیر عملیاتی موزیلا این گوشی هوشمند فوق ارزان را در کنگره جهانی تلفن همراه معرفی کرد و توضیح داد در آینده نزدیک آن را به دست کاربران جهانی می‌رساند. او در بزرگ‌ترین گردهمایی موبایلی جهان اعلام کرد این محصول برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که قصد دارند با پرداخت حداقل هزینه، حداکثر خدمات موبایلی را در اختیار داشته باشند.

 

 

شرکت موزیلا اعلام کرد که در طرح جدید خود قصد دارد ۱۲ بازار جدید در آسیا، آمریکای لاتین و آفریقا را تحت پوشش خدمات موبایلی خود قرار دهد. این شرکت سال گذشته وارد بازار گوشی‌های هوشمند ۱۵ کشور جهان شده بود. سولیوان در طول معرفی این محصول گفت: «ما قصد داریم با ارزان‌ترین روش همه مردم را آنلاین کنیم.»

لازم به ذکر است که در این گردهمایی ۱۸ شرکت مخابراتی بزرگ از جمله Deutsche Telekom AG(DTE)، Sprint و Telefonica SA(TEF) آمادگی خود را برای پشتیبانی از سیستم‌عامل متن‌باز موزیلا اعلام کردند تا نسل جدید گوشی‌های هوشمند ارزان به دست کاربران جهانی برسد. این شرکت‌های مخابراتی می‌کوشند تمرکز خود را از اندروید گوگل کاهش دهند و حاکمیت بازار جهانی تلفن همراه را از این سیستم‌عامل بگیرند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.