• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رونمایی از پلی‌استیشن ۴ تا پایان سال ۲۰۱۳

بعد از برگزاری کنفرانس ایکس‌ باکس مایکروسافت و رونمایی از Xbox One یعنی نسل جدید کنسول بازی ایکس‌باکس، حالا چشم‌ها به سونی و کنسول بازی جدید آن دوخته شده است. بسیاری در انتظار واکنش این شرکت رقیب به جنجال ایکس باکس جدید در بازار هستند. این در حالی است که شرکت سونی به تازگی یک آگهی تبلیغاتی در مطبوعات منتشر کرده است که در آن اعلام کرده پلی‌استیشن ۴ را تا قبل از پایان سال ۲۰۱۳ در انگلستان معرفی خواهد کرد. این آگهی تبلیغاتی که در روزنامه Metro منتشر شده است، نشان می‌دهد نسل جدید کنسول بازی سونی تا پایان سال میلادی جاری در انگلستان معرفی خواهد شد. سونی در کنفرانس ماه فوریه خود در نیویورک رسما اعلام کرده بوده که معرفی پلی‌استیشن ۴ در تعطیلات سال نو میلادی انجام خواهد شد. با این حال سونی اما توضیح نداده است که این عرضه به صورت بین‌‌المللی انجام می‌شود یا قرار است به صورت تدریجی در کشورهای مختلف معرفی بشود.
عرضه پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۳ در ایالات متحده قطعی است، اما درباره عرضه آن در اروپا و سایر نقاط جهان هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نشده است. پلی‌استیشن ۳ قرار بود در نوامبر ۲۰۰۶ و به طور همزمان در ۳ منطقه عرضه شود، اما به مرور زمان و کمبود مواد اولیه برای تولید درایو بلو- ری این موضوع با مشکلاتی مواجه شد.
از دست دادن تعطیلات سال نو می‌تواند باعث نارضایتی و عدم استقبال خوب گیمرها و علاقه‌مندان بازی‌های ویدئویی بشود و البته ضربه بزرگی به جایگاه سونی بزند. با این وجود اما به نظر می‌رسد، سونی قصد دارد نسل جدید کنسول خود را در زمان بهتری عرضه کند

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.