• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

زیرساخت: کندی سرعت اینترنت به ما هیچ ارتباطی ندارد!

حکیم جوادی: کندی سرعت اینترنت به ما هیچ ارتباطی ندارد در حالی که ما به دنبال بررسی این موضوع از شرکت ها هستیم. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رشد ثبت دامنه های ir و سایت های ایرانی خبر داد.

علی حکیم جوادی رئیس سازمان فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به افزایش تعداد کاربران اینترنت در ایران گفت: با توجه به افزایش تعداد کاربران ایرانی و ضریب نفوذ باند پهن به بیش از ۲۰ درصد و همچنین افزایش ضریب نفوذ اینترنت به نزدیک ۶۰ درصد ما به همین نسبت افزایش تعداد بازدید سایت‌های فارسی زبان را نیز داشتیم.
وی ادامه داد: از سال گذشته تاکنون تعداد بازدیدهای سایت‌های فارسی زبان از ۶/۰ درصد از کل بازدیدهای وب‌سایت‌های دنیا به بیش از ۱ درصد رسیده است که این می تواند آمار بسیار خوبی برای ایران باشد.
حکیم جوادی اظهار داشت:‌ در حال حاضر رشد ثبت دامنه های.ir و به طور کل رشد سایت‌های ایرانی حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است که از متوسط جهانی بسیار بیشتر است. وی در ادامه سخنان خود در پاسخ به خبرنگار ایلنا در مورد کندی سرعت اینترنت و اقدامات این شرکت گفت: کندی سرعت اینترنت به ما هیچ ارتباطی ندارد در حالی که ما به دنبال بررسی این موضوع از شرکت‌ها هستیم.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.