• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

ساتیا نادلا به احتمال زیاد مدیرعامل بعدی مایکروسافت خواهد بود

ماراتون انتخاب مدیرعامل برای مایکروسافت ظاهراً به اواخر خود نزدیک شده و ساتیا نادلا، فردی که شاید هیچ‌کس انتظار انتخابش را نداشت، با کسب مقام اول در این ماراتون فاصله زیادی ندارد. ساتیا نادلا مدیرعامل احتمالی مایکروسافت در آینده خواهد بود. وی گزینه‌ای محافظه‌کار است که به اعتقاد برخی به درد کمپانی‌ای نمی‌خورد که باید به کلی متحول شود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نادلا تا چند هفته دیگر رسماً مدیرعامل جدید مایکروسافت نام خواهد گرفت. البته ما نمی‌توانیم مستقلاً این خبر را تأیید کنیم و مایکروسافت هم هنوز از اعلام موضع در این‌باره خودداری می‌کند. نادلا در حال حاضر به عنوان مدیر گروه خدمات ابری کمپانی مشغول به کار است، که یکی از موفق‌ترین بخش‌های مایکروسافت از نظر تجاری محسوب می‌شود: فروش خدمات ابری در سه‌ماهه اخیر به بیش از دو برابر رسیده است.

در حالی که فروش رایانه‌های شخصی و به تبع آن درآمد مایکروسافت از سیستم‌عامل ویندوز به حداقل رسیده است، گروه تحت نظر نادلا است که همچنان کمپانی را سر پا نگه داشته است. نادلا از جنبه‌های بسیاری برای مدیرعاملی مایکروسافت مناسب است. وی فردی خوش‌برخورد و اغلب در مصاحبه‌های عمومی شوخ‌طبع است. بر خلاف استیو بالمر مدیرعامل کنونی و بیل گیتس مدیرعامل سابق کمپانی، با افراد خشک برخورد نمی‌کند. با این وجود، بعید است وی مایکروسافت را تکان بدهد. وی برخلاف آن‌چه از آلن مولالی مدیرعامل فورد انتظار می‌رود، دید گسترده و تجاری ندارد.

دلیل این‌که تصور می‌شد مولالی گزینه اول مایکروسافت باشد همین دید او بود، اما وی بارها اعلام کرده که قرار است همچنان در فورد باقی بماند. اگرچه نادلا نه دیدگاه‌های نو دارد و نه نفوذ خارجی، اما وی کارمند کارکشته و 22 ساله مایکروسافت است که از سال 1992 تا کنون بر بخش موفق نرم‌افزارها و خدمات شرکتی نظارت داشته است. از این گذشته، حتماً دلیلی داشته که بعد از ماه‌ها تحقیق و بررسی مایکروسافت به این نتیجه رسیده که نادلا را برای مدیرعاملی انتخاب کند. باید صبر کنیم و ببینیم آینده چه سرنوشتی را برای مایکروسافت رقم خواهد زد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.