• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ساخت تلفن‌های همراه ضدسرقت

رایورز – در این طرح قرار است اسمارت‌فون‌هایی ساخته شود که کاربران بتوانند از راه دور تمام اطلاعات آن را پاک کنند. سازندگان برتر تلفن‌های هوشمند قصد دارند با راه‌اندازی طرحی، جلوی به سرقت رفتن اسمارت‌فون‌ها را بگیرند. به گزارش رایورز به نقل از پایگاه خبری aitnews.com، این طرح قرار است در ژوئیه سال آینده (تیر ۱۳۹۴) عملیاتی شود و سپس گوشی‌های مجهز به این نوع فناوری ضدسرقت، روانه بازار آمریکا گردد.

در این طرح علاوه بر شرکت‌های اپل، سامسونگ، گوگل، اچ‌تی‌سی، هواوی، مایکروسافت، موتورولا و نوکیا، شرکت‌های مخابراتی آمریکا از قبیل ورایزن کامیونیکیشنز (Verizon Communications)، اسپرینت (Sprint Corporation)، ای‌تی اند تی (AT&T) و یواس سلولر (U.S. Cellular) نیز مشارکت دارند. در این پروژه، اسمارت‌فون‌هایی ساخته می‌شود که کاربران به هنگام احساس خطر، می‌توانند از راه دور تمام اطلاعات گوشی را پاک کنند.

این اطلاعات شامل اطلاعات تماس، عکس‌ها، ایمیل‌ها و دیگر داده‌های شخصی کاربر است. صاحبان گوشی همچنین می‌توانند تلفن همراه خود را غیرفعال کرده و آن را از کار بیاندازند. در این صورت گوشی ارزش خود را از دست می‌دهد و عملاً امکان استفاده یا فروش آن منتفی می‌گردد.

با توجه به بالا بودن آمار سرقت اسمارت‌فون‌ها، اجرای این طرح، لازم و البته قدری دیرهنگام به نظر می‌رسد. بر پایه این گزارش، در سال ۲۰۱۲ تلفن همراه هوشمند یک میلیون و ششصد هزار آمریکایی به سرقت رفته است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.