• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سازمان فناوری اطلاعات پاسخ دهد! سایت اتحادیه جهانی مخابرات همچنان فاقد زبان فارسی است

علی رغم وعدهی فروردین ماه سال جاری مدیرکل دفتر برنامه ریزی و کنترل برنامه سازمان فناوری اطلاعات، مبنی بر افزوده شدن زبان فارسی به زبان‎های فعال سایت اتحادیه جهانی مخابرات، بررسی خبرنگاران نشان می‎دهد که سایت این اتحادیه همچنان فاقد زبان فارسی است. “امیرحسین محبعلی” پیش از این گفته بود: اندازه‌گیری و اعلام وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشورهای مختلف جهان یکی از مهمترین فعالیت‌های بخش اطلاعات و آمار اتحادیه جهانی ارتباطات (ITU) وابسته با سازمان ملل است.

پیش از این، گزارش‌های سالانه مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارزیابی جایگاه کشورها در این حوزه، توسط اتحادیه بین‌المللی مخابرات به شش زبان انگلیسی، فرانسه، اسپانیائی، عربی، چینی و روسی به صورت مستمر منتشر می‌شد. در همین راستا، سازمان فناوری اطلاعات به عنوان نماینده حاکمیت در این حوزه و در راستای سیاست های موجود، اقدام به ترجمه آخرین گزارش ITU در خصوص روند توسعه کشورهای مختلف در این بخش و قرار دادن آن در سایت رسمی این اتحادیه کرده است.

به مسوولان سازمان فناوری اطلاعات پیشنهاد می‎شود همزمان با سفرهای متعدد خارجی، حضور در اجلاس‎ها و مجامع بین المللی و ارائه‎ وعده‎های جذاب و دهان پر کن، زمینه‎ تحقق این وعده‎ها را نیز فراهم کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.