ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سخنرانی دو مدیر گوگل در پلی تکنیک

رایورز – دو تن از مدیران محصولات گوگل در جريان نخستین دوره مسابقات ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی اندروید که با عنوان “ایران موبی‌کد 2014” در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود، سخنرانی خواهند کرد.

مسعود صبائی – دبیر مسابقه Iran Mobi Code 2014 با بیان این خبر، گفت: در جريان برگزاری مسابقات ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی اندروید که براي نخستين بار اسفندماه امسال در تهران برگزار می‌شود، تجربيات ارزشمند مديران محصولات گوگل در اختيار هموطنان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: لیلی بقایی‌راد – مدیر محصول شرکت گوگل (بخش اندروید) از جمله این سخنرانان است. وی دارای دکتری مهندسی برق از دانشگاه استنفورد بوده و محور اصلی سخنرانی اش، “گوگل و آینده محصولات اندروید”، است.

دبیر مسابقه ايران موبي‌كد، ادامه دواد: علی اژدری‌راد – مدیر محصول شرکت گوگل در کشور سوئیس که دارای دکتری علوم کامپیوتر و ارتباطات از دانشگاه ای‌پی‌اف‌ال است، سخنران دیگر این کارگاه‌های تخصصی است.

برطرف کردن نیاز جامعه به برنامه‌های کاربردی فارسی قابل نصب بر روی تلفن‌های همراه و تبلت، بالا بردن سطح فرهنگی جامعه با استفاده از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، سهولت استفاده از امکانات فناوری از طریق برنامه‌های کاربردی، انجام کارها از راه دور و به صورت غیر حضوری از طریق برنامه‌های کاربردی، امکان استفاده همه افراد جامعه از برنامه‌های کاربردی به زبان فارسی و بالا بردن سطح دانش کودکان و دانش‌آموزان از طریق تولید برنامه‌های سرگرمی مفید مبتنی بر اندروید از جمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات اعلام شده است.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.