ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سونی بخش کامپیوترهای شخصی Vaio را به فروش می‌رساند

رویترز گزارش نموده که سونی در تلاش است تا بخش کامپیوترهای شخصی Vaio را به فروش برساند و تجارت مربوط به آن را بطور کامل به دیگری واگذار کند. بخش وایو سونی در حال حاضر در وضعیت ضرردهی است و از این رو، سونی به‌دنبال رهایی از آن است. به گزارش سافت‌گذر به نقل از زومیت؛ رویترز گزارش نموده که سونی قصد دارد تجارت تولید کامپیوترهای شخصی خود که تحت نام‌برند Vaio شناخته می‌شود را به فروش برساند.

ظاهرا مجموعه Japan Industrial Partners در یافتن مشتری برای این بخش به سونی کمک خواهد کرد. هنوز قیمت مدنظر سونی و مشتریان احتمالی مشخص نشده‌ است. رویترز در ادامه گزارش خود به این موضوع نیز اشاره نموده که سونی قصد دارد تا کامپیوترهای شخصی تولیدی خود را تنها در بازار ژاپن عرضه کند و توزیع این محصولات را در بازار جهانی متوقف نماید.

مدت‌ها است که بازار PC رونق خود را از دست داده است و کاربران تمایل به مراتب کمتری را نسبت به خرید لپ‌تاپ و کامپیوتر رومیزی از خود نشان می‌دهند و در عوض به سمت استفاده از تبلت‌ها و ابزارهای قابل حمل دیگر روی آورده‌اند. این در حالی است که سونی از همین بازار رو به کوچک شدن نیز سهم بسیار کمی دارد. نیکی، روزنامه معروف ژاپنی اعلام کرده که بخش Vaio سونی به قیمت ۴۹۳ میلیون دلار به فروش خواهد رسید.

یکی از مشتریانی که گفته می‌شود برای تصاحب بخش وایو سونی خیز برداشته، لنوو است که در حال حاضر بیشترین سهم بازار را در دنیای PC در اختیار دارد. اما ۴۹۳ میلیون دلار رقم نسبتا پایینی است و شاید حتی مایکروسافت را نیز برای تصاحب وایو وسوسه کند. با این حال احتمالا مایکروسافت این کار انجام نخواهد داد تا بیش از این، شرکای سخت افزاری خود را در مقابل خود قرار ندهد.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.