ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سونی فیلم سینمایی زندگی “استیو جابز” را می‌سازد

رایورز – شرکت سونی اعلام کرد که این فیلم سینمایی را دقیقا مطابق با زندگینامه “استیو جابز” تولید می‌کند که پیش‌ از این کتاب آن توسط “والتر ایساکسان” نوشته شد.

مرکز Sony Pictures که بازوی فیلم‌سازی شرکت سونی محسوب می‌شود، از مدت‌ها قبل تلاش شبانه‌روزی خود را آغاز کرد تا فیلم سینمایی مربوط به زندگینامه “استیو جابز”(Steve Jobs) مدیرعامل اسبق شرکت اپل را تولید کند. به گزارش رایورز، از ابتدا قرار بود که این فیلم سینمایی را “دیوید فینچر” کارگردانی کند، اما خبرهای رسیده نشان می‌دهد که او پس از تخمین هزینه ۱۰ میلیون دلاری ساخت فیلم از این پروژه کنار رفته است و سونی این روزها به دنبال کارگردان جدید می‌گردد.

 

 

گفته می‌شود که شرکت ژاپنی سونی مذاکراتی را با “دنی بویل” آغاز کرده است تا کارگردانی فیلم را به او بسپارد. با این اتفاق، بویل هم صحبت‌هایی را با “لئوناردو دی‌کاپریو” انجام داده است تا وی در نقش “استیو جابز” بازی کند. البته باید توجه داشت که فینچر پیش از این اتفاقات “کریستین بِیل” را برای بازی در نقش “استیو جابز” برگزیده بود که البته تمامی برنامه‌ریزی‌های آنها کنار گذاشته شد.

فیلنامه مربوط به زندگینامه جابز را “آرون سورکین” می‌نویسد و تهیه‌کنندگی آن هم به “اسکات رودین” واگذار شده است. شرکت سونی اعلام کرد که این فیلم سینمایی را دقیقا مطابق با زندگینامه “استیو جابز” تولید می‌کند که پیش‌ از این کتاب آن توسط “والتر ایساکسان” نوشته شد. منابع آگاه گزارش داده‌اند که قرارداد مربوط به ساخت این فیلم با عوامل یاد شده هنوز نهایی نشده است.

 

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.