• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سیلی از ایمیل ها برای برخی از مشترکان Clearwire

رایورز – Clearwire می گوید این ایمیل ها به اشتباه فرستاده شدند و تأثیری بر حساب کاربری کاربران و خدمات نداشته اند.  Clearwire که تأمین کننده وایمکس با پهنای باند بالاست، در ایمیلی توضیح داد که یک مشکل ایمیلی موجب شد روز جمعه به اشتباه پیام های فراوانی در مورد وضعیت حساب کاربری مشترکان به آنها ارسال شود.

ایمیل های متعدد به کاربران اعلام می کرد که باید جزئیات پرداخت خود را به روزرسانی می کرده اند، زمان خدمات ارائه شده به آنها به پایان رسیده است و اینکه با پرداخت مجدد می توانند دوباره از این خدمات بهره بگیرند و یا اینکه Clearwire نتوانسته است اطلاعات آخرین پرداختشان را پردازش کند.

یکی از مشترکان می گوید بیش از ده ها پیام این چنینی دریافت کرده است که برخی از آنها شماره حسابی غیر از شماره حساب خود وی را داشته اند. Clearwire می گوید این مشکل به دلیل خطایی در سیستم ایمیل Clearwire رخ داد و تأثیری بر حساب های کاربران و یا پهنای باند آنها نداشته است.

طبق گفته یکی از سخنگویان شرکت، این مشکل روز جمعه اتفاق افتاد و شرکت مشغول پاسخ گویی به شکایات در توئیتر بود و اعلام کردند که پیام هایی که هم چنان ارسال می شدند، آنهایی هستند که در صف دریافت بوده اند و به زودی به پایان می رسند.

Clearwire در پایان سه ماهه دوم، حدود 1.3 میلیون مشترک خرده فروشی داشته است. بیشتر کاربران 11 میلیونی این شرکت مشتریان عمده هستند که از شبکه وایمکس این شرکت به عنوان بخشی از خدمات افزایش سرعت Nextel استفاده می کنند. این شرکت 8000 مشترک خرده و 34000 مشترک عمده را در این سه ماهه از دست داد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.