ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

شارژر پرنده برای معلق نگه داشتن گوشی در هوا + تصاویر

رایورز– این روزها انواع گوشی‌های هوشمند با قابلیت‌های مختلف در بازار فروخته می‌شوند. اما کارشناسان از ساخت محصول جدیدی با نام Magic Phone Stand خبر داده‌اند که باعث می‌شود گوشی شما روی هوا معلق بماند و به عبارت دیگر، یک گوشی پرنده در اختیار داشته باشید. در نگاه اول تصور می‌کنید که گوشی هوشمند به واسطه یک کابل نامرئی روی هوا معلق شده است. اما معمای این اتفاق بسیار ساده حل می‌شود.

به گزارش رایورز، این فناوری در اصل یک شارژر معمولی محسوب می‌شود که محل اتصال آن به گوشی هوشمند از یک سیم ضخیم و محکم ساخته شده است و می‌تواند گوشی شما را از طریق micro-USB یا دیگر سیستم‌های ورودی روی هوا نگه دارد.

گروه تولیدکننده Magic Phone Stand اعلام کرد که کابل پرنده برای معلق نگه داشتن دستگاه‌های الکترونیکی همراه همچنان در مرحله آزمایش به‌سر می‌برد و سیستم داخلی آن به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند انواع دستگاه‌های موبایلی با هر وزنی را در هوا نگه دارد.

 

 

این کابل منحصر به‌فرد که با انواع گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی سازگاری دارد، هم‌اکنون روی گوشی هوشمند Galaxy S4 و تبلت Galaxy Note 3 سامسونگ با موفقیت آزمایش شده است.

 

 

این کابل برای دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم‌های عامل اندروید و iOS ساخته شده است و به زودی با قیمت ۲۴ دلار وارد بازار جهانی می‌شود.

 

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.