• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

شاهزاده دنیای هرزنامه‌ها برگزیده شد

رایورز – “سون اولاف کامفوییز”(Sven Olaf Kamphuis) خود را با نام “وزیر ارتباطات و امور خارجه جمهوری CyberBunker” معرفی کرد و این در حالی بود که دیگران به آن لقب “شاهزاده هرزنامه‌ها” را دادند.

به گزارش ایتنا، CyberBunker در اصل یک سایت ارائه دهنده سرویس هاستینگ اینترنت محسوب می‌شود مدیریت آن را “سون اولاف کامفوییز” برعهده دارد و از مدتی قبل در لیست سیاه مرکز Spamhaus.com قرار گرفته است.

کامفوییز در این خصوص به مرکز Spamhaus در زمینه جلوگیری از انتشار هرزنامه‌ها فعالیت می‌کند توضیح داد که او توانایی قابل ملاحظه‌ای در تشخیص هرزنامه‌ها دارد و به راحتی می‌تواند جلوی انتشار هر مدل از آنها را بگیرد.

او که اصالتا هلندی است، هم‌اکنون در قلب مرکز بین‌المللی تشخیص و شناسایی بزرگترین حملات سایبری وابسته به دولت آلمان فعالیت می‌کند. او تاکنون متهم به هیچ یک از حملات سایبری نشده است و تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر تخلف سایبری او کشف نشده است.

با این وجود، با توجه به اینکه او سخنگوی فدراسیون هکرها محسوب می‌شود، مقامات هلند و دیگر کشورها در پی آن هستند تا نقش او و یا شرکت‌های اینترنتی که وی در آنها فعالیت می‌کند را در اختلالات ترافیکی اینترنتی طی هفته‌های اخیر مشخص کنند. او در سایت اینترنتی خود نوشته است که “مبارز آزادی اینترنتی” است و همگام با Julian Assange و WikiLeaks فعالیت می‌کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.